Wpis z mikrobloga

@FenomenON: pamiętam, że przy God of War też wiele osób narzekało, a moja nowa Slimka chodziła zupełnie akceptowalnie. Może wypadałoby rozkręcić i sprawdzić czy nie jest zawalona?
@FenomenON problem w takim pytaniu to to, że dla Ciebie tragedia, nie da się grać, działa jak odrzutowiec, a dla drugiego to samo będzie jako "normalnie, akceptowalne" i nic nie porównasz.
@Mruvek domyślam się, ale uwierz mi, że jak konsola zagłusza telewizor na praktycznie 1/4 głośności to nie jest cicha, wymienię jej na dniach termopady i pastę, pady kupię gelida bo polecają praktycznie wszędzie, pasty mam jeszcze trochę kryonauta, może starczy jak nie to i tak na zapas kupię bo do kompa się przyda
@Mruvek też nie chciałbym ich ruszac, ale też kupowałem używkę ponad roczna i u mnie już 3 lata, przeżyła remont itd więc przyda jej się to, jak się boisz to możesz oddać na serwis, 100-150zl i wymienia, za części dasz jakieś 70-100, zależy jakie kupisz więc wychodzi niewiele drożej a nie musisz się martwić że coś popsujesz
@FenomenON no tak, ale nie po to kupuje konsole za 750zl, żeby ją później za 150 czyścic :D nakładalem zawsze w PC samemu, ale nigdy nie miałem pewności że to jest zrobione dobrze.
@Mruvek gdybyś kupił za 1500 to też albo samemu albo oddajesz na czyszczenie :D żadna różnica, raz na 2-3 lata można oddać albo zrobić samemu, ja się tym zajmę sam w przyszłym miesiącu, zobaczę czy zostanie mi coś tych padów itd to najwyżej mogę je po wszystkim odstąpić