Wpis z mikrobloga

Poznajcie, drogie mirki i mirabelki kontemplujące "świętowanie" 11.11 w Warszawie, włoską faszystkę Selene Ticchi - działaczkę Forza Nuova, kandydatkę na burmistrza Budrio. Fajna koszulka, co nie? Tak przy okazji, mój dziadek zginął zamęczony na śmierć w hitlerowskim więzieniu. Nikogo z waszej rodziny to nie spotkało?

Czemu o tym piszę w kontekście 11.11? Forza Nuova, faszystowska organizacja, jako gość zapraszana jest przez organizatorów, tzw. "polskich patriotów" na tzw. "Marsz Niepodległości". (W 2017 roku przemawiał tam Roberto Fiore). Lansują się tam też jawni neofaszyści i neonaziści z innych krajów. (Słowacja - Mazurek też był oficjalnie zaproszony przez organizatorów, Ukraina, widziani też byli neonaziści szwedzcy i niemieccy).

A potem wielki oburz, że piszą o "marszu faszystów" w Warszawie, patriotów szkalujo. No ciekawe dlaczego....

Oczywiście, jeśli robienie tłumu do lansu faszystów i neonazistów z całej Europy to wasza idea "patriotyzmu" (nie wiem, historii was w szkole nie uczą?) i "świętowania", proszę bardzo, wasz suwerenny wybór. Tylko nie kłamcie później, że było tam "co najwyżej kilku idiotów", a w ogóle piękna patriotyczna impreza. Wchodzicie w tej gnój z otwartymi oczami.

#polityka #marszniepodleglosci #faszyzm #warszawa
Andreth - Poznajcie, drogie mirki i mirabelki kontemplujące "świętowanie" 11.11 w War...

źródło: comment_z8HjHkqFEGdDXhXMqNEZEkveQhB0zQCa.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
O #!$%@? o #!$%@? o #!$%@? faktycznie odwołuje wszystko 11 mnie nie będzie. Przekonali mnie!!! będą tam faszyści!!! Prawdziwi faszyści!!! Mój Boże i co teraz???
A nie zapomniałem że mam to w dupie. Idę świętować polską niepodległość i jeśli mam to robić z włoskimi faszystami w ogóle mi to nie przeszkadza. Włoscy faszyści mi i mojemu krajowi nie zrobili nigdy nic złego. Sam faszyzm do tego to całkiem dobra ideologia pokrzywdzona przez
  • Odpowiedz
@alpag hahaha dobre dobre. W końcu znamy sie nie od dziś.
Ty za to nie jesteś lewakiem. W trakcie wojny działałbyś w Judendamtach i Judenratach.

Podoba Ci się taki styl "dyskusji"?

Gdybym miał magicznie przenieść sie do czasow ii wś bogatszy o obecna wiedzę tego co Zydzi robia z Bliskim Wschodem, zachodnią kulturą, podstepnym wtracaniem sie w politke i popieraniem rozowych i czerwonych komunistow, a dodatkowo bezczelnie oczerniają Polaków i żądają
  • Odpowiedz
@curnyjakwungiel: Taką prowokację może zrobić każdy z dowolnej strony baryady a nawet granicy, bo takie hasła na rękę sa rosyjskiej czy niemieckiej racji stanu czy też środowiskom przeciwnym postawom patriotycznym. Czy zrobi to naziol, czy ogłupiały małolat czy prowokator, skorzystają na tym wyżej wymienieni. Jedyna szansa w samooczyszczeniu.
  • Odpowiedz
@alpag nie nie. Ja pomagałem Hitlerowi pisać Mein Kampf. Pryncypałki układali ci co twierdzą, ze nie należy wypłacać Żydom urojonych odszkodowan za "zrabowane mienie".
  • Odpowiedz
To jest jakiś absurd by to stowarzyszenie sabotowało w ten sposób obchody 100 lecia niepodległości. Wystarczy kilka takich flag i na świat znów pójdzie sygnał, że w Polsce był marsz neofaszystów. Te debile nie rozumieja że pozwalając na to, strzelają sobie samobuja.


@curnyjakwungiel: Ja się z tym zgadzam, ale właśnie dlatego myślę, że nie możemy tego marszu bojkotować, bo wtedy tacy ludzie go sobie kompletnie zawłaszczą, a wtedy będzie jeszcze
  • Odpowiedz
@Xagog: zgoda, sam się wybieram, a jak doczytałem, to wyszło że po prostu nikt inny się za orgnizację nie wział, więc teraz narzekanie że zrobili to oni... no cóż. Jedno co mam im za złe to że upierają się przy napisach na flagach. Co roku to było to i teraz tak być musi. Nie potrafią pójść na kompromis.
  • Odpowiedz