Wpis z mikrobloga

@Strudzio: Zdecydowanie to pierwsze, w końcu oboje się lubimy jako przyjaciele. Powiedziała że "może kiedyś" bo na razie nikogo nie szuka bo "już raz skoczyła na głęboką wodę i wyszło słabo".
  • Odpowiedz
@ramzes8811: witamy w rodzinie pamiętaj Valhalla przegrywu za takie czyny już jest osiągnięta przez ciebie... tu już nikt cie nie wystawi ani nie oleje to prawdziwa rodzina i prawdziwe życie pod powierzchnią normickiego świata ()
  • Odpowiedz
@ramzes8811: Moim zdaniem nie ma sensu męczyć się dalej w takiej relacji, Ty chcesz, ona nie chcę, uwierz, że będą spotkania przebiegały miło a na koniec będzie ogarniał Ciebie smutek, że nie możesz jej pocałować. Nie ma co hamować pociągu fizycznego do drugiej osoby a obcowanie z nią to masochizm jeśli nie masz szans. Ja bym ze swoją ex np kumplować się nie mógł a to działa podobnie, ona Ciebie
  • Odpowiedz
@ramzes8811: Oszukujesz sam siebie, owszem, że się lubicie, i ona Ciebie lubi ale ona Ci się podoba=pociąga Cię i prawda jest taka, że czekasz z nadzieją, że u niej się to zmieni. Możesz tego bardzo żałować, w momencie gdy ona pozna kogoś kto się jej spodoba zdasz sobie sprawę, że traciłeś czas i stałeś w miejscu, a przez ten okres mogło Ciebie ominąć wiele dobrego. Tak czy siak życzę powodzenia,
  • Odpowiedz
@ramzes8811: nie ogarniam was przegrywy.
„No wiesz Basia, podobasz mi się, może spróbujemy coś więcej?”
Ile wy macie lat? XD
Zapraszasz różową na drinka/spacer/film. Pokazujesz, że jesteś zainteresowany, dotykasz, całujesz. Tak się buduję związki, ma to wyglądać spontanicznie.
  • Odpowiedz
powiedziałem swojej znajomej że mi się podoba i dostałem kosza


@ramzes8811: kiedy się nauczycie, że nie mówi się takich rzeczy, jeśli nie macie pewności, że coś jest na rzeczy między Wami? Życie to nie komedia romantyczna, elo xD
  • Odpowiedz
@Ranger: true, moja ex mi pierdzielila juz jak bylismy razem i sobie na luzie gadalismy o naszych poczatkach, ze nie planowala zwiazku itd laski jedno mowia, drugie mysla, a trzecie robia, pocalowalem ja na 2 spotkaniu, takie slowne deklaracje to glupota i strzal w stope
  • Odpowiedz