Wpis z mikrobloga

Dawid Ozdoba przychodzi na spotkanie w sprawie kupna firmy, produkujacej stringi dla mezczyzn.

Przedstawiciele: Witamy Panie Dawidzie!
Dawid Ozdoba: Siemanko ludziska Ozdóbka z tej strony!
P: Prosze sobie wygodnie usiasc, moze herbatke albo kawke?
D: Herbata, kawa? Nieee, nie dziekuje. Nie ta liga kolego.
P: OK. Jak samopoczucie?
D: Samo poczucie? Czyli poczucie? Poczucie... tak winy! Poczucie winy, ze wyzywalem Polaka, a teraz jest mi go szkoda ze wzgledu na jego matke. Ehhh ciezko sprawa.
P: Ekhmmm no dobrze, ok... Na pierwszy rzut oka wydaje sie Pan uczuciowy i przede wszystkim punktualny!
P: Spotkanie mialo byc na 13:30, a Pan zjawil sie na 13:23. To mily gest.
D: 13!? 23!? Boooze ludziska! 13?? Znów ta 13tka! I do tego 23!? No nieee caly czas te liczby mnie przesladuja! I to ja jestem pie4dolniety?!
P: Przepraszamy, ale ze co? Jakie liczby? Nasze spotkanie dotyczy sprzedazy firmy. I mozemy Pana uprzedzic, ze za mniej niz 13 tysiecy firma nie zostanie sprzedana.
D: Noszku4wa ludzie! 13!? Znowu 13!? To ja jestem pie4dolniety?!
P: Tak! minimum 13...
D: Z trzynastka mi wyjezdzacie!? Ludzie nie ten level! Bez kitu ku4wa ludzie zrozumcie to!
P: Prosze spokojniej, taka rozmowa do niczego nie prowadzi. Oczekujemy pozytywnej konwersacji z potencjalnymi klientami.
D: Jestem pozytywny! Ja kocham zyc! Jestem pozytywnie pie4dolniety i cpam zycie!
Tak i chce kupic Wasza firme, ale prosze nie wyjezdzajcie mi z liczbami 13 i 23.
P: Prosze wybaczyc, lecz nie dojdziemy do kompromisu. Przepraszamy!
D: Przepraszacie!? Bo co? Bo jestem poztywny i kocham zycie!?
D: JESTESCIE ZWYKLE PALY ZYCIOWE I NIE SZANUJE TAKICH LUDZI!
P: Prosze opuscic biuro, zegnamy Pana!
D: Wy mnie nie zegnacie! Ja Was zegnam paly zyciowe! Dobijcie mi 100k subów to pogadamy!
P: Prosze natychmiast wyjsc, DOWIDZENIA!
D: Co tu sie odpie4dala?! Ludziska to nie internet! Jestescie chorzy! Zostawcie suba i lapke w góre!
Po tym zdaniu wkroczyla ochrona i wyniosla Dawida Ozdobe z firmy. Nastepnie zostala wezwana policja.
#danielmagical #dawidozdoba #ozdupka #patostreamy
  • 9