Wpis z mikrobloga

na temat opresji czarnych lepsza opinia JEDNEGO czarnego człowieka, niż jednej BIAŁEJ baby, prawda?


@kamien23:
Znaczy się według ciebie lepsza jest opinia tego jednego czarnego człowieka, który akurat pośrednio potwierdza twoją tezę. Co jednak z innymi czarnymi, którzy jednak twierdzą co innego? A może według ciebie w USA żaden czarny nie czuje się dyskryminowany?

Jeden czarny gościu na TT napisał, że mu sąsiedzi odmachali, @kamien23: "w USA nie ma dyskryminacji
@El_Duderino: sami sie tam dyskryminuja, oni i latynosi. Tacy #!$%@? biedni, jakos inne mniejszosci potrafia zakasac rekawy i swoja ciezka praca osiagnac cos w zyciu. Gdy przychodzi kwestia z czarnymi to uniwersyteckie progi be, wymagania be, a w ogole to 300 lat temu ktos sprzedawal czarnych na rynku (z czego bodajze 20% handlarzy sama byla czarna). Azjaci moga robic, biali moga robic tylko tym zawsze zle. Mam nadzieje, ze Polska jak
a dla ciebie jedna opinia baby, która potwierdza twoją? xd


Gdzie ja stawiałem jakąkolwiek tezę w tym wątku? Nigdzie

Niech zgadnę: pewnie nie byłeś w stanach, ale znasz kogos kto był i powiedział ci to i owo? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@kamien23: I po raz kolejny, skąd takie rewelacje bierzesz? Z dupy.
a dla ciebie jedna opinia baby, która potwierdza twoją? xd

Niech zgadnę: pewnie nie byłeś w stanach, ale znasz kogos kto był i powiedział ci to i owo? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@kamien23: Ja #!$%@?ę, nie dziwię się gościu, że jesteś wykopowym psychoprawakiem bo jesteś ogarnięty jak kamień xD @El_Duderino wytyka Ci, że opinia jednej osoby potwierdzającej twoją tezę nie jest odpowiednia do reprezentacji danej "prawdy"