Wpis z mikrobloga

@hehexdlollmao: Height is determined for a 60-80% by the genetic make-up of a person, and the remaining by nutrition and exercise and of-course environment .

What Makes A Face Attractive, Beautiful, Charming, Healthy, Noticeable & Pretty by Dr Mike Mew

Różnica między mną, a Tobą robaku jest taka, że ja zrobię wszystko, by osiągnąć cel, a Ty będziesz narzekał i nie zrobisz nic. Dzięki rozciąganiu mam 2-3 cm więcej. Wciąż brakuje
oczywiście, że #!$%@? daje, mięśnie twarzy są codziennie używane przy wszystkich wykonywanych czynnościach, szczególnie przy jedzeniu, nie powiększysz ich żując gumę XDDD


@hehexdlollmao: a mój biceps jest codziennie używany do mycia zębów. Oczywiście, że nie powiększę go podnosząc hantelki XDDD
@Onbehalf: To jesteś głupim dzbanem a reszta pozostaje tak samo, nawet nie potrafisz przeczytać tego co zalinkowałeś. Wszystko to co tam jest dotyczy ludzi młodych a nie w wieku 20-22 lat kiedy już układ kostny jest ukształtowany. Jedyna nadzieja to jak ktoś się garbi/ma krzywy kręgosłup i poprzez ćwiczenia go ciut rozprostuje (a raczej poprawi postawę)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Onbehalf: porównujesz biceps, który przy myciu zębów w stosunku do wyciskania na silce pracuje w powiedzmy 0,5 procent, do mięśni twarzy, które przy jedzeniu pracują tak samo jak przy życiu gumy, to tak jakbyś chciał zwiększyć bicka zwiększając ilość mycia zębów amebo xD nawet z tobą nie rozmawiam. also pytanie na koniec, skąd wiesz, ze masz plus 3 cm dzieki rozciaganiu? ile masz lat?