Wpis z mikrobloga

@Epos_o_Laskotkameszu: Zgadza się. Pamiętajmy że nacjonały spod znaku ONR biją pokłony do żydowskich bożków, którzy niszczyli naszych rodzimych. Grunwald to organizacja komunistyczna, a wszyscy ci fani SS powinni wiedzieć, że dla nazistów Słowianie byli podludźmi.
  • Odpowiedz
@Epos_o_Laskotkameszu: Nie rozumiesz kompletnie zalozen tego z czym sie usilujesz utozsamiac. Jedyny problem z chrzescijanstwem to, ze jest jeden bog, a nie kilku??? Serio??? A ja myslalem, ze przede wszystkim to nie jest nasze dziedzictwo tylko obcy inwazyjny kult, ktory od zawsze zwalczal rodzimowierstwo. Dziedzictwo sie dziedziczy i sie je chroni. Szargasz Toporla, ktory patronuje Rodzimej Wierze: https://rodzimawiara.org.pl/ Organizacja istniejaca od wielu wielu lat, skupiajaca powaznych ludzi, a nie pieciu studentow
  • Odpowiedz
@Tiwaz: Masakra, dobrze że dzisiaj niedziela, zaraz pójdę się wyspowiadać z „jedzenia kołaczy w krzaczorach” :) Może uda mi się zaprosić również moich znajomych studenciaków z Rodzimej Wia... tzn. z fejsbuka :)))
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lucifer_vult_animae_tuae:

a wszyscy ci fani SS powinni wiedzieć, że dla nazistów Słowianie byli podludźmi.


Dasz mi jakieś źródło na to że słowianie byli podludźmi?

Bo wszyscy nazistowscy teoretycy rasowi głosili że Słowianie są aryjczykami.

Nawet Himmler na Łotwie mówił o tym że koniec końców Słowian trzeba będzie zasymilować z Germanami i Romanami.

Taka ciekawostka: Słowianie stanowili drugą najliczniejszą grupę etniczną w SS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala: Z tym, że toporzeł nie powstał jako symbol Zadrugi, tylko Szukalskiej „młodzi rodosławiańskiej”, no i dzisiaj jest wykorzystywany głównie przez prorosyjskich nacjoszurów (z chlubnymi wyjątkami, jak wspomniane przez @Tiwaz'a wydawnictwo Toporzeł, które współpracuje z ZW RW). Stachniuka zawsze szanuję i uważam za podstawę swoich poglądów, zresztą przecież dwa tygodnie temu wstawiałem na mirko jego cytat.
  • Odpowiedz