Wpis z mikrobloga

@Epos_o_Laskotkameszu: Zgadza się. Pamiętajmy że nacjonały spod znaku ONR biją pokłony do żydowskich bożków, którzy niszczyli naszych rodzimych. Grunwald to organizacja komunistyczna, a wszyscy ci fani SS powinni wiedzieć, że dla nazistów Słowianie byli podludźmi.
  • Odpowiedz
@Epos_o_Laskotkameszu: Nie rozumiesz kompletnie zalozen tego z czym sie usilujesz utozsamiac. Jedyny problem z chrzescijanstwem to, ze jest jeden bog, a nie kilku??? Serio??? A ja myslalem, ze przede wszystkim to nie jest nasze dziedzictwo tylko obcy inwazyjny kult, ktory od zawsze zwalczal rodzimowierstwo. Dziedzictwo sie dziedziczy i sie je chroni. Szargasz Toporla, ktory patronuje Rodzimej Wierze: https://rodzimawiara.org.pl/ Organizacja istniejaca od wielu wielu lat, skupiajaca powaznych ludzi, a nie pieciu
  • Odpowiedz
@Tiwaz: Masakra, dobrze że dzisiaj niedziela, zaraz pójdę się wyspowiadać z „jedzenia kołaczy w krzaczorach” :) Może uda mi się zaprosić również moich znajomych studenciaków z Rodzimej Wia... tzn. z fejsbuka :)))
  • Odpowiedz
@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala: Z tym, że toporzeł nie powstał jako symbol Zadrugi, tylko Szukalskiej „młodzi rodosławiańskiej”, no i dzisiaj jest wykorzystywany głównie przez prorosyjskich nacjoszurów (z chlubnymi wyjątkami, jak wspomniane przez @Tiwaz'a wydawnictwo Toporzeł, które współpracuje z ZW RW). Stachniuka zawsze szanuję i uważam za podstawę swoich poglądów, zresztą przecież dwa tygodnie temu wstawiałem na mirko jego cytat.
  • Odpowiedz