Wpis z mikrobloga

Jak mnie wnerwia wykorzystywanie starych piosenek ze zmienionym tekstem w reklamach...
Najpierw Lidl i ich #!$%@? przeróbka, Karuzeli (Ireny Kowalskiej, chociaż Maria Koterbska jest bardziej znana jako wykonawczyni)... a teraz Dawtona i #!$%@? wykorzystanie Addio pomidory z Kabaretu Starszych Panów.

##!$%@?
  • 15
@oggy1989: Jeśli reklamy ci przeszkadzają, wystarczy kilka kliknięć. Ja ich nienawidzę i skutecznie omijam, np. dowiedziałem się ostatnio, dzięki mikroblogowi, że lidl ma jakąś denerwującą reklamę związaną z sobotą
@oggy1989: Zmiana stacji, wyciszenie radia na kilka minut, korzystanie z własnej muzyki. Interesujące programy można nagrywać, a reklamy przewijać. Zależy czy bardziej nienawidzisz reklam, czy jesteś bardziej leniwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marcinlewy: i tak mimo wszystko coś tam się przez słuchawki przedostanie... nie lubię słuchać głośno muzyki bo, słuch ma się jeden i nie chcę być głuchy na starość. Chociaż, jak w przyszłości będzie jeszcze więcej takich #!$%@? reklam to ogłuchnięcie wcale nie byłoby takie złe...