Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to, że niewinna, dobrowolna akcja jak Tęczowy Piątek jest postrzegana jak coś złego.

No bo #!$%@?, plakat mówiący o tym, że szkoła otwarta jest dla każdego i nikt nie może być prześladowany z powodu oreintacji, jest szkodliwy społecznie, deprawuje dzieci, pobudza ich seksualność i uczy seksu analnego!?
Co? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tolerancja, akceptacja, empatia i miłość do bliźniego,
to jest według katoli i prawicy, szkodliwa społecznie ideologia!!! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ciekawe czy kiedyś równość płci czy rasy, była równie szkodliwą ideologią?
Ci sami ludzie, inne czasy! Za 30 lat, będą was postrzegać, jak my teraz postrzegamy rasistów #takaprawda ¯\_(ツ)_/¯

#codziennyprawak3/x
Więcej na tagu!

KiraQueen - #!$%@? mnie to, że niewinna, dobrowolna akcja jak Tęczowy Piątek jest pos...

źródło: comment_EjWqATigE8yR96P2RC8dbGOAZ0DBcFCd.jpg

Pobierz
  • 31
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (20)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Hound @3Jet @DzikiChleb @SPESHIMEN @Nala_Alan_w @zavafoj @Szpurka @Gasquet @Debil_Lesny @Wobbuffet @wygibas5 @Anteras @Dzbanan @sell_your_soul @zirytowana_plaszczka @karix5525 @Flamingokek @Karlshamn @Aedemkun @gzres
@KiraQueen: Niech dzieciaki uczą tolerancji na lekcjach etyki. Trzeba uczyć tolerancji tu się zgadzam. Ale nie przeginajmy znowu w drugą stronę i nie organizujmy lewicowych tęczowych piątków z hasłami i symbolami LGBT. Tak samo jak nie jestem fanem wpieprzania Religii do szkół. Chyba, że lekcje religii będą uczyły o wszystkich religiach na świecie, a nie tylko o chrześcijaństwie. Tak samo też nie podoba mi się wwalanie symboli LGBT do szkół i
@jabolsy: Jest to dobrowolna akcja, szkoły same zgłaszają się do fundacji, która przesyła im plakaty, a jeśli nauczyciele chcą, to mogę samemu coś zorganizować.
Dzieci jeśli chcą mogą przyjść z jakąś tęczową przypinką.
Najważniejszą kwestią jest to, że wśród uczniów są osoby lgbt, często ukryte. Taka akcja może im pomóc,
poza tym 2/3 nastoletnich lgbt miało myśli samobójcze, oraz często spotykali się z przemocą słowną czy fizyczną.
lewactwo będzie przesuwało dalej granicę. I co potem będzie? Przebieranie chłopczyków w dziewczęce ciuchy i pytanie ich czy się dobrze w tym czują?


@jabolsy: iiiii urojenia.

Ty, a chcesz zabawny przykład z mojej szkoły? Raz w moim liceum była akcja, że jak chłopacy ubiorą damskie ciuszki i vice versa, to nie będą odpytywani. I zgadnij co - osoby które olały akcje można było policzyć na palcach jednej ręki. Sam #!$%@?łem w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@aqualioss: Gdzie w tym wpisie wyśmiałem wiarę?
Ja wyśmiewam ludzi i ich poglądy, a jeśli jakaś wiara głosi rzeczy z którymi się nie zgadzam, albo uważam, że są szkodliwe, to ją też wyśmiewam.
Katolicka wiarę nie jest tolerancyjna, a tolerowane nietolerancji prowadzi do nietolerancji, taki paradoks.
Po za tym jest różnica w tolerowaniu rzeczy stałych jak(płeć, orientacja, czy rasa), a płynnych poglądów, jak wiara, bo sam kiedyś wierzyłem.