Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to, że niewinna, dobrowolna akcja jak Tęczowy Piątek jest postrzegana jak coś złego.

No bo #!$%@?, plakat mówiący o tym, że szkoła otwarta jest dla każdego i nikt nie może być prześladowany z powodu oreintacji, jest szkodliwy społecznie, deprawuje dzieci, pobudza ich seksualność i uczy seksu analnego!?
Co? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tolerancja, akceptacja, empatia i miłość do bliźniego,
to jest według katoli i prawicy, szkodliwa społecznie ideologia!!! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ciekawe czy kiedyś równość płci czy rasy, była równie szkodliwą ideologią?
Ci sami ludzie, inne czasy! Za 30 lat, będą was postrzegać, jak my teraz postrzegamy rasistów #takaprawda ¯\_(ツ)_/¯

#codziennyprawak3/x
Więcej na tagu!

KiraQueen - #!$%@? mnie to, że niewinna, dobrowolna akcja jak Tęczowy Piątek jest pos...

źródło: comment_EjWqATigE8yR96P2RC8dbGOAZ0DBcFCd.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jabolsy: Po prostu widzę, że dla prawicy edukacja o tym, że ludzie są różni i nie należy ich za to gnębić to markistowska, szkodliwa społecznie ideologia, pobudzająca seksualność dzieci! xd
Więc piszę o tym.
  • Odpowiedz
@KiraQueen: Niech dzieciaki uczą tolerancji na lekcjach etyki. Trzeba uczyć tolerancji tu się zgadzam. Ale nie przeginajmy znowu w drugą stronę i nie organizujmy lewicowych tęczowych piątków z hasłami i symbolami LGBT. Tak samo jak nie jestem fanem wpieprzania Religii do szkół. Chyba, że lekcje religii będą uczyły o wszystkich religiach na świecie, a nie tylko o chrześcijaństwie. Tak samo też nie podoba mi się wwalanie symboli LGBT do szkół
  • Odpowiedz
@jabolsy: Jest to dobrowolna akcja, szkoły same zgłaszają się do fundacji, która przesyła im plakaty, a jeśli nauczyciele chcą, to mogę samemu coś zorganizować.
Dzieci jeśli chcą mogą przyjść z jakąś tęczową przypinką.
Najważniejszą kwestią jest to, że wśród uczniów są osoby lgbt, często ukryte. Taka akcja może im pomóc,
poza tym 2/3 nastoletnich lgbt miało myśli samobójcze, oraz często spotykali się z przemocą słowną czy fizyczną.
  • Odpowiedz
lewactwo będzie przesuwało dalej granicę. I co potem będzie? Przebieranie chłopczyków w dziewczęce ciuchy i pytanie ich czy się dobrze w tym czują?


@jabolsy: iiiii urojenia.

Ty, a chcesz zabawny przykład z mojej szkoły? Raz w moim liceum była akcja, że jak chłopacy ubiorą damskie ciuszki i vice versa, to nie będą odpytywani. I zgadnij co - osoby które olały akcje można było policzyć na palcach jednej ręki. Sam #!$%@?łem w spódniczce do szkoły i jakoś nie zrobiło to ze mnie, ani moich znajomych homo
  • Odpowiedz
@KiraQueen: najwieksza beke mam z tego uczenia seksu anal ego. Konserwy naprawde sa tak #!$%@?, ze nie dosc ze klepia ten sam bzdurny argument to nawet nie umieja sie zastanowic czy choc troche pasuje xDD
  • Odpowiedz
@KiraQueen kurła, żeby jeszcze osoby homo serio robiły coś złego. Chodziły z penisami na czole na przykład xD nie, oni po prostu wolą osoby tej samej płci do bliższych relacji międzyludzkich. Ja jebix, co trzeba mieć we łbie żeby kogos przez coś takiego nienawidzić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@aqualioss: Gdzie w tym wpisie wyśmiałem wiarę?
Ja wyśmiewam ludzi i ich poglądy, a jeśli jakaś wiara głosi rzeczy z którymi się nie zgadzam, albo uważam, że są szkodliwe, to ją też wyśmiewam.
Katolicka wiarę nie jest tolerancyjna, a tolerowane nietolerancji prowadzi do nietolerancji, taki paradoks.
Po za tym jest różnica w tolerowaniu rzeczy stałych jak(płeć, orientacja, czy rasa), a płynnych poglądów, jak wiara, bo sam kiedyś wierzyłem.
  • Odpowiedz