Wpis z mikrobloga

Tak wygląda samochód podejrzanego o terroryzm Cesara Sayoca.

Aresztowany w związku z podejrzeniem wysłania 14 bomb m.in. do prezydenta Obamy, Georga Sorosa i innych osób związanych w USA z demokratami.

FBI potwierdziło, że to były prawdziwe bomby, a nie żadne atrapy.

Sayoc fanatycznie wspierał Trumpa - chodził m.in. na zjazdy pro-Trumpowe, a jego social media były pełne treści alt-right. Nienawidził gejów, czarnych i żydów.

A na wykopie co? CISZA! Znalezisko o Sayocu ma 3 wykopy po 8 godzinach. Wyobraźmy sobie, że jakiś "lewacki lewak" wysyła takie bomby do Trumpa i innych "prawicowych" polityków w USA - jaka na wykopie byłaby wrzawa, główne z płomieniem, oskarżanie lewactwa o terroryzm itp. itd.

Ale tutaj fakty nie zgadzają się z narracją, więc po co ją burzyć, co nie? Ba, kiedy wyszły pierwsze informacje o tych bombach, to znaleziska również nie cieszyły się wielką popularnością, natomiast w komentarzach można było poczytać o tym jakie to są "lewackie konspiracje" mające na celu zdyskredytowanie Trumpa.

Np. tu:

Prawicowi terroryści wysyłają bomby, które nie wybuchają, demokratom którzy nie mają już prawie żadnej władzy, 2 tyg przed wyborami do senatu, które prawie na pewno mieli wygrać republikanie. Brzmi legitymacyjnie a media już robią psychozę, która zapewne potrwa do wyborów, wszystko zwalając na Trumpa. No #!$%@?@ błagam..

co ciekawe demokraci wiedzą nawet o paczkach które nie dotarły do adresatów. Skąd? (ʘʘ)

Sami pewnie zadymę zrobili. Albo Soros


https://www.wykop.pl/link/4605621/usa-bomby-w-domach-hillary-clinton-i-baracka-obamy/

Taki obraz was prawaki - każdego fejka wykopiecie na główną, o ile pasuje do waszego obrazu świata (jak np. wczoraj to znalezisko: https://www.wykop.pl/link/4606967/wideo-polityk-z-florydy-ujawnil-nagranie-na-ktorym-widac-jak-podazajacym/) i będziecie kręcić aferę i wyrażać głosy oburzenia.

Ale gdzieś coś dzieje się nie po waszej myśli to nagle cisza...

#neuropa #bekazprawakow #usa #wydarzenia #polityka
rzep - Tak wygląda samochód podejrzanego o terroryzm Cesara Sayoca.

Aresztowany w ...

źródło: comment_5ShLGcLKC5cZubeaELHn9U2zs1LDZ9Nv.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@rzep: I tak zaraz ktoś walnie, że to spisek Demokratów, bo po o jakiś wariat miałby to robić, skoro tylko im to sprzyja przed wyborami.

Świat urojeń to mocna rzecz.
  • Odpowiedz
dodany o 1 w nocy? no faktycznie zapomnieliśmy wstać i wykopać xD

a może zapomnieliście się zawołać przez mirkolisty?


@TwojStaryToKorniszon: Widzisz, ja zwracam uwagę właśnie na to, że gdyby temat dotyczył "lewaka" wysyłającego bomby do "prawicy" to znalezisko byłoby już dawno na głównej z płomieniem, a w wykopalisku czekało 150 duplikatów.

Wykopki tak bardzo oburzające się na terroryzm mają go w dupie, gdy nie mogą dzięki temu pojeździć sobie po
  • Odpowiedz
@rzep: ale z ciebie ultra wazon. Wpisujesz się w ogólną konwencję lewactwa - prymitywnego (stricte nazistowskiego) generalizowania. Dla ciebie i tobie podobnych każdy kto reprezentuje poglądy prawicowe MUSI być oszołomem. No, nie ma #!$%@? we wsi, prawaki jak jeden mąż popierają PiS, Trumpa, socjalizm oraz #!$%@? konstruujących bomby xDDDD

Weźcie wy wszyscy rozpędźcie się i #!$%@? tymi swoimi pustymi jak meczet nocą łbami w coś ciężkiego. Tak, mogą być wasze
  • Odpowiedz
Dla ciebie i tobie podobnych każdy kto reprezentuje poglądy prawicowe MUSI być oszołomem. No, nie ma #!$%@? we wsi, prawaki jak jeden mąż popierają PiS, Trumpa, socjalizm oraz #!$%@? konstruujących bomby xDDDD


@ZeromNesse: Prawaki (nie prawica) wykopowe jak najbardziej popierają Trumpa. Socjalizm jak widać też, dopóki jest podany z narodowo-patriotycznym sosem.

Nie napisałem nigdzie, że popierają konstruujących bomby - napisałem jednak, że mają to w dupie, dopóki bomby dostają Ci,
  • Odpowiedz
@rzep: wiesz ja bym tam jakiegoś świra, np. tego co strzelał do kongresmana nie nazwał lewicowym, a jeśli to nie traktował go jako przedstawiciela całej lewicy.

Ale np. Antife i tolerowanie przekazu, że jak kogoś nie lubisz, tzn jest nazistą tzn możesz go lać w morde na ulicy to już nazwałbym lewicowym jak najbardziej.
Podobnie jeżeli byłaby jakaś grupa na prawicy co nawoływałaby do przemocy wobec Demokratów (nie słownej, fizycznej, tak jak antifa to robi) to bym krytykował.

Ale podobnie jak z tymi świrami lewicującymi i tego nazwałbym po prostu prawicującym świrem - świrem, a nie przedstawicielem prawicy. Mogą pojawić się głosy, że Trump nazywający CNN fake news sprawia, że takie świry mogą wysłać bombę do CNN. No tak, ale krytykowanie kogoś nie sprawia, że jesteś odpowiedzialny, że jakiś świr weźmie to jako nawoływanie do
  • Odpowiedz
A na wykopie co? CISZA! Znalezisko o Sayocu ma 3 wykopy po 8 godzinach. Wyobraźmy sobie, że jakiś "lewacki lewak" wysyła takie bomby do Trumpa i innych "prawicowych" polityków w USA - jaka na wykopie byłaby wrzawa, główne z płomieniem, oskarżanie lewactwa o terroryzm itp. itd.

Ale tutaj fakty nie zgadzają się z narracją, więc po co ją burzyć, co nie? Ba, kiedy wyszły pierwsze informacje o tych bombach, to znaleziska również
  • Odpowiedz
wiesz ja bym tam jakiegoś świra, np. tego co strzelał do kongresmana nie nazwał lewicowym, a jeśli to nie traktował go jako przedstawiciela całej lewicy.


@JimNH777: Wykopki mają na ten temat inne zdanie:

i tak sytuacje pokazują który elektorat to bydło

Mam pewne przeczucie że gdyby był Polakiem to przesiadywałby pod tagiem #neuropa ( ͡
  • Odpowiedz
@rzep: no ja nawet bym powiedział, że z wiekiem się robię mocniej i mocniej konserwatywny czy prawoskrętny, ale...

.. ale jeżeli szukasz informacji na głównej wykopu a już szczególnie czytasz komentarze, to NFZ nie powinien Ci refundować chemioterapii bo sam tego raka dostać widocznie chcesz ;) musiałoby mnie chyba posrać żeby traktować poważnie idiotów co wykopują "Francuzi przeprowadzają się na Węgry. Uciekają przed imigrantami" z #!$%@? "o2.pl". Clickbaitowy portal, na
  • Odpowiedz
@rzep: Pamiętaj ze prawdziwe polskie wykopki są bardzo inteligentni i myślą logicznie w przeciwieństwie do lewakóf i wykopują tylko sprawdzone info takie jaj Pizzagate albo zniszczenie CNN przez wikileaks
  • Odpowiedz