Wpis z mikrobloga

1. Pisz głupoty
2. Ktoś ci to wytyka
3. Rzucaj źródła, które nie potwierdzają tego co mówisz
4. Usuń komcia gdzie miałeś wytknięte błędy i udawaj, że było tam coś innego

Taki obraz wasz #naukowcywiary XD

#brzytwa /10

co było

Nazistowskie Niemcy nie miały zaawansowanego programu nuklearnego

co potem twierdzi Brzytwiak

napisała, że Trzecia Rzesza nie miała programu nuklearnego.


że on się nie wstydzi tak kłamać to się zawszę dziwię dx

#neuropa #bekazkatoli #naukowcywiary
Pobierz
źródło: comment_I36pzWYF36Y23BrnTyomKRctL8qJAtVg.jpg
  • 44
@6c6f67696e:

Von Braun został zatrudniony w powstałej w 1958 roku agencji kosmicznej National Aeronautics and Space Administration (NASA), stając się pierwszym dyrektorem Centrum Lotów Kosmicznych imienia George’a C. Marshalla w Alabamie. Stanowisko to dało mu możliwość ukształtowania wieloletniej strategii podboju kosmosu przez NASA, określonej później mianem „paradygmatu von Brauna”[2].

Nie do końca brzytwa mija się z prawdą, nie był szefem NASA ale był "szefem" ośrodka zajmującego się napędem rakietowym.
@kulass:
@6c6f67696e:
Jest taki dowcip:

Dlaczego USA pierwsze wylądowało na księżycu??

Bo mieli lepszych nazistów.


I choć to tylko zwykły żart, ma on swoje podstawy, znaną informacją jest że USA hurtem wywoziło do siebie niemieckich naukowców powiązanych z programem rakietowym.

Co się tyczy zaś atomówek, to program ich budowy Rzesza miała, jest też wiadome że był ów program sabotowany przez aliantów, jedna z teorii głosi że niewiele brakowało do stworzenia
@WillyWonka: bez obrażania. jak potrafisz pokazać błąd w jej rozumowaniu to się bardziej postaraj

Co się tyczy zaś atomówek, to program ich budowy Rzesza miała, jest też wiadome że był ów program sabotowany przez aliantów, jedna z teorii głosi że niewiele brakowało do stworzenia bomby.


no ale rozchodzi się o to czy miała ZAAWANSOWANY program atomowy a nie czy miała jakikolwiek. wygląda mi to jakbyś łyknął manipulację Brzytwiaka, który twierdził, że
@6c6f67696e: Słowo kluczowe: Teoria. Jak powiedziałem, Wunderwaffe to nie jest moja bajka, ja wiem tyle co dało się wyciągnąć z filmów dokumentalnych na ten temat.

Czy malarzowi zabrakło kilku miesięcy do spuszczenia komuś nuke na łeb, czy może było to kilka lat. Nie mnie to badać, acz linka jakiegoś chętnie przytulę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na samą Brzytwę mam wywalone chyba nawet bardziej niż kiedykolwiek na
Słowo kluczowe: Teoria. Jak powiedziałem, Wunderwaffe to nie jest moja bajka, ja wiem tyle co dało się wyciągnąć z filmów dokumentalnych na ten temat.

Czy malarzowi zabrakło kilku miesięcy do spuszczenia komuś nuke na łeb, czy może było to kilka lat. Nie mnie to badać, acz linka jakiegoś chętnie przytulę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RandomowyMetal: Dyskusja na temat tego czy ich program można uznać za zaawansowany mogła
@6c6f67696e:
Brzytwa:
"prawa człowieka wywodzą się bezpośrednio z filozofii chrześcijańskiej gdzie każdy człowiek ma w sobie cząstkę imago Dei - podobieństwa Boga i przeto każdy jest wartościowy"

Ktoś kto pisze coś takiego jako argument za wyższością moralną wierzących po latach kościelnych najazdów na bliski wschód, prześladowań naukowców i popierania kary śmierci przez kościół jest średnio poważny
@6c6f67696e: Ja z ludźmi linkującymi do pedofilskich treści nie gadam - polecam.

A co do atomowego programu to nie był zaawansowany, mieli fabrykę ciężkiej wody zbombardowaną przez aliantów i spore zapasu uranu, ale nie mieli zakładów wzbogacania i reaktorów. Co do V2, to nie udźwigałaby żadnej ówczesnej bomby atomowej. Co do Von-Brauna to nie był szefem NASA oczywiście.
@RandomowyMetal: gdzieś czytałem, że tak naprawdę niemcy chciały w późniejszym czasie postawić elektrownie atomową a nie jak się popularnie twoerdzi zbudować atomówkę. Ale to żadne potwierdzone info, bo już nie pamiętam gdzie to czytałem xD