Wpis z mikrobloga

@PDCCH: Nie wyczymie dzisiaj z wami... Konserwatyzm to wiara w coś dlatego że działało pincet wiekóf. A skąd wytrzasnęliście coś o technologii xDDDDDD
Wy to nic nie wiecie o konserwatyzmie. Jakby tak było to czy w wieku XIX powstałby maszyna parowa? A z drugiej strony co nam dał postępowy socjalizm? Słynne dziury do srania zwane "Stopami Stalina" i "woszobijki" na stacjach kolejowych Sowdepii. Konserwatyzm to nieśpieszne uleganie nowinkom, wynikające z obserwacji, że natura ludzka się nie zmienia, za to metody jej wyzyskania przez różnych zbawców ludzkości stale się doskonalą i są coraz niebezpieczniejsze.
Konserwatyzm to wiara w coś dlatego że działało pincet wiekóf


@Aokx: No właśnie, potwierdzasz tezę, że konserwatyzm jest zaprzeczeniem innowacji, a technologia bierze się z innowacji właśnie.
"Po co zmieniać coś co działa" - czyli innowacje są niepotrzebne, po co cokolwiek, rozwijać, wystarczą nam rozwiązania które już mamy.
@PDCCH: NIKT NIE UŻYWA TEGO SŁOWA W ODNIESIENIU DO TECHNOLOGII. TYLKO JAKIEŚ GŁĄBY. JAKBYŚ NIE ZAJARZYŁ TO KAZDY KTORY O TYM MOWI MA NA MYSLI ZASADY KULTURWE.
@Aokx: Oh jej, no z włączonym kapslokiem to masz +2 do argumentacji. Pewne cechy kulturowe i społeczne nieuchronnie związane są z poziomem innowacji w danej społeczności. Jeżeli jest ogólna intelektulna niechęć do podważania pewnego ustalonego porządku rzeczy, do zgłaszania nowych pomysłów i idei, to w takiej społeczności nie rodzą się innowacje na żadnej płaszczyźnie. Na technologicznej też, a może nawet zwłaszcza. Czy istnieje jakiś przykład społeczeństwa mocno konserwatywnego w swojej masie,
@PDCCH: Człowieku... Zostawmy ten shit. Wiem jakim człowiekiem jesteś, i mam jedno pytanie. Nie boli Cię brak godności jak podporządkowujesz się społeczeństwu byle tylko wyjść na inteligentnego?

@Aokx: O, argumentum ad Marxum.. Czyli taki konserwatystyczny odpowiednik ad Hitlerum?
Ale jaki szit mam zostawić? Jakim człowiekiem według ciebie jestem, powiedz mi, ja sam czasami nie mam pewności, ale łudzę się że dobrym ;)
A jaka godność i podporządkowanie, to nie ja biegam do kościółka "bo co somsiady powiedzo" ;)
No ale my tu o innowacjach a ty mi o Marksie. Czyli co, konserwatym według ciebie sprzyja innowacyjności, tak jest
Aha, czyli taka odpowiedź.


@Aokx: A jakiej byś się spodziewał? Że powiem, :o #!$%@?, ziomek z ananasem w awatarze ma rację, konserwatyzm taki zajebisty. I czuję ból bo godność i cośtam.
No więc nie.
lewackie gusła w stylu 80 płci


@Kali_Yuga: wskaż gdzie jakaś osoba poważana w środowisku lewicowym stwierdziła, że istnieje 80 płci biologicznych albo zamilcz, bo urojenia to temat do rozmowy z lekarzem.
Tradycja-bezsensowne utrzymywanie zwyczaju, lub serii zwyczajów - ze względu na to, że przodkowie się ich trzymali./Wyraz przywiązania się do bezsensowności.