Wpis z mikrobloga

Zabilem z Hose legendarnego niedźwiedzia i oskórowałem. Skórę zabrałem na konia, mięso zostało bo się nie zmieściło. Teraz jeżdżę z towarem na zadzie konia bo nie mam tego gdzie sprzedać lub cokolwiek z tym zrobić. Podpowiedź daje wskazówkę że można ją sprzedać u traperów ale ich nie ma na mapie... Ktoś może pomóc?
#rdr2 #ps4 #reddeadredemption
PaczekRecords - Zabilem z Hose legendarnego niedźwiedzia i oskórowałem. Skórę zabrałe...

źródło: comment_YHA1UEPXJpT9TZwTNZnqkYN6DJ3yFqq2.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PaczekRecords: @kipowrot: Jest traper i to całkiem niedaleko obozu. Jak masz misje lichwiarza którą tez możesz rozpocząć w obozie to znajdziesz go na mapie pod warszawiakiem, jedna z osób z których musisz ściągnąć dług. Typ jest najbardziej wysunięty na południe spośród trzech które musza oddać hajs. Poradzicie sobie.
  • Odpowiedz
@reassor: Niee. Polaczek nie jest traperem. Chodziło mi o to, ze traper jest na mapie niedaleko od warszawiaka na południe. Nie chce spoilerowac bo gre mozna przechodzic na rozne sposoby. Bawcie sie dobrze.
  • Odpowiedz
Podobało mi się, że Polaka użyli jako aktora. Nic bardziej w-----------o jak np anglik udajacy Polaka hello BBC
  • Odpowiedz
Rewolwerowcy mam trochę inny problem! Po upolowaniu legendarnego niedźwiedzia w drodze do trapera przez splot niefortunnych zdarzeń zostałem zabity przez stróżów prawa. Wcześniej podczas ucieczki dwa razy przewróciłem się razem z koniem. Finalnie zginąłem a po respie legendarna skóra zniknęła mi z konia.
  • Odpowiedz