Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie dostałam telefon od szefa, że możliwe że za chwilę będą u mnie bagiety z nakazem przeszukania firmy. Teraz siedzę zesrana i się boję, a księgowej nie ma to zostałam sama. A to wszystko za 20 zł netto/godzinę XD Pocieszcie mnie. Z anonimowych z wiadomych powodów.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: 20zl + pewnie po godzinach skakanie na szefie. Jak sie czyta takie wpisy, to nic dziwnego, ze Polacy wydaja sie i przewaznie sa niezaradni. Zesrana? Bierzesz jakakolwiek odpowiedzialnosc karna za swoja prace? Moze jak podajesz 20 netto, to na czarno pracujesz? Pewnie szef zadowolony. Sam ma w dupie, studentka posiedzi z policja, policja pojdzie, ten wroci, a ta pod biurko wejdzie. Zyc nie umierac i jeszcze bedzie sie modlic,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaja: może być, raz byłem na "wycieczce" w firmie z branży lotniczej która produkowała też coś dla wojska. Oprócz miliona papierków i oddania telefonów przed wejściem na halę, były sytuacje z serii "proszę nie patrzeć na prawo" nawet jeśli stały tam jeszcze półfabrykaty w postaci kostki metalu
  • Odpowiedz