Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie dostałam telefon od szefa, że możliwe że za chwilę będą u mnie bagiety z nakazem przeszukania firmy. Teraz siedzę zesrana i się boję, a księgowej nie ma to zostałam sama. A to wszystko za 20 zł netto/godzinę XD Pocieszcie mnie. Z anonimowych z wiadomych powodów.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 56
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 250
@AnonimoweMirkoWyznania: Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do Meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni. Pracujesz w
  • Odpowiedz
@PanKara: niektórzy przez całe życie tyle nie zobaczą. Nie każdy pracuje w IT. Ja np aż wstyd sie przyznać jako początkujący logistyk transportowy mam 12,5....
  • Odpowiedz