Wpis z mikrobloga

Obejrzałem to dziś.
Wierzę mu, ALE.
Patrząc na zdjęcia tej rodziny, slowa chłopaka, obstawiam że chłopiec w poprzednim życiu był


Serio.
Wszystko pasuje.
Ojciec potrącony przez samochód, psy często giną pod kołami.
Nie mówił o drugim psie a na zdjęciu jest drugi pies.
mówił że patrzył przez okno jak rodzeństwo się bawi, kto nie wychodzi do braci/sióstr się z nimi pobawić tylko się patrzy przez okno, psy/koty się często patrzą przez okno na świat.
Powiedział że wpadł do dołu jakiegoś i potem znalazł się w nowej rodzinie, mogli pochować psa wrzucając go do dołu i zakopując.
#ciekawostki #nauka #heheszki #smiesznypiesek
  • 18
@Oskarek89: ale te intro mnie na początku mocno zniechęciło.. w ogóle ciekawe, że film z 2013 roku a dopiero teraz wyskoczył mi w proponowanych i Tobie chyba też skoro to świeżo co obejrzałeś
@Oskarek89: a nie mogli polecieć na tą wyspe i zobaczyć czy na cmentarzu jest nazwisko jego byłego ojca skoro miał imie i załóżmy że jednak był człowiekiem? Popytać ludzi? to głupie ale skuteczne potwierdzenie czy to prawda
@Oskarek89: w sumie.... lata i skacze jak border collie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Buddyzm mowi o tym, ze jezeli nasze zycie przezylismy dobrze i bez wyrzadzania zla to po reinkarnacji nasze "ja" bedzie mieszkac w organizmie o wyzszym poziomie rozwiniecia co przyblizy nas do nirvany (zycia wiecznego).
ale szczerze, to zajebiscie mieszkac na takiej wyspie, ciekawe jak z internetem tam stoja