Wpis z mikrobloga

Rodzice nie chcą aby uczniowie chodzili na religię - dyskusja o niechodzeniu na religię
Rodzice nie chcą aby szkoły rekwirowały komórki na czas zajęć - dyskusja o posiadaniu telefonów podczas zajęć
Rodzice nie chcą aby szkoły zwiększały ilość godzin WF - dyskusja o wychowaniu fizycznym
Rodzice nie chcą aby szkoły urządzały wieczorki z LGBT - NIETOLERANCJA I HOMOFOBICZNA NAGONKA NA ŚRODOWISKA LGBT
#lgbt #bekazlgbt #bekazlewactwa #lewackalogika #szkola
k.....3 - Rodzice nie chcą aby uczniowie chodzili na religię - dyskusja o niechodzeni...

źródło: comment_axE8Fb0U7LEiUmZdZE7PxHzH46yqIpmy.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
natomiast nie wiem dlaczego ktoś się oburza, że raz do roku środowiska LGBT przypominają, że homoseksualiści to nie żadne oblechy, tylko ludzie tacy sami jak my.


@ruszka: tydzień temu pierdyliard marszów. I od groma więcej w drodze. Pogadanki w szkołach. Miesiące LGBT. Flagi na tramwajach, w oknach i na witrynach intrentowych to chyba coś więcej niż raz do roku?
  • Odpowiedz
już widze tych rodziców xD


@Clefairy: no widzisz. Chcesz byc postrzegany jako indywidalna jednostka ze skomplikowanym światopoglądem a wkładasz wszystkich do pudełeczka sebix. Bo ma inną opinię niz ty.
Nie przyjdzie ci do głowy, że ktoś normalny może nie chcieć tego?

Rozmumiem, że obraziłbyś się jabym wkleił gościa z parady oblepionego wibratorami i napsał, że tak wyglada każdy gej?
  • Odpowiedz
@kamien23: ale taka jest prawda. Znaczna większość protestujących to nie żadni rodzice, ale psycho-prawicowe bojówki, wiec nie wiem po co próbujesz zakłamywać rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@kamien23:

tydzień temu pierdyliard marszów. I od groma więcej w drodze. Pogadanki w szkołach. Miesiące LGBT. Flagi na tramwajach, w oknach i na witrynach intrentowych to chyba coś więcej niż raz do roku?


Ten argument jest niesamowicie głupi, równie dobrze mógłbym powiedzieć, że religia w szkole jest niepotrzebna bo na każdym roku kościół, krzyże i procesje kilka razy do roku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Wejdź sobie w pierwsze lepsze miejsce na facebooku gdzie prowadzona jest dyskusja o tej akcji.


@Clefairy: to sie nazywa dowód angdotyczny. ktoś widziałkogoś kto powiedział cośtam. Fakty misiu. Skoro zjawisko jest TAK POWSZECHNE to chyba nie trzeba dzwonić nigdzie? Rozumiem, że ja też jestem łysym sebixem, skoro nie podoba mi się ten pomysł? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ponieważ nie wiesz jak wyglądam, rozmumiem że ty
  • Odpowiedz
Raczej obstawiam megalomańską konserwę zbliżoną do bohatera z Lublina.


@Clefairy: no widzisz, a ja cię nie znam i nie zakładam o tobie nic. Nie wiem jak wygladasz. Znam tylko twoje idde, z którym się nie zgadzam.
Jeden z nas chyba ma problemy z tolerancją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale ja Cię toleruję, stwierdzam jedynie, że #!$%@? głupoty.


@Clefairy: porównałeś mnie do jakiegoś oszołoma z Lublina. Mało tolernacyjne
Ale wiem: to nie jest złe, jesli my to robimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matikkkii1: Jakiś czas temu na stronie NaEkranie, bodajże w dyskusji o tym, że „HBO Promuje Różnorodność" - Czyli mniej więcej coś jak w google, czyli zatrudnianie na podstawie koloru skóry czy Orientacji, a nie realnych umiejętności czy talentu:

(chociaż nie jestem pewien), pojawiła się taka dyskusja z Postępakiem, którego hipoteza o „Tolerancji" sprowadzała się do mniej więcej czegoś takiego:

„No elo, jak Zatrudnię do roli faceta, to będę dyskryminować kobietę, bo nie ma wacka. Tak czy inaczej, będę kogoś dyskryminować - Dlaczego więc nie mogę dyskryminować tych „Rzadziej Dyskryminowanych", by wspierać tych częściej dyskryminowanych"
#!$%@?, pominę, że to jest rozumowanie na poziomie przedszkolaka (I tu zaznaczę, że bard z kielc miał absolutną rację co do tego, że lewica to są takie mentalne przedszkolaki - „Daj, Kup mi to, zrób to, bo ja chcę dostać, tu i teraz, bo jak nie, to położę się na ziemii, zacznę płakać, kopać cię, wszystko dookoła i wrzeszczeć, dopóki mi nie
bart16 - @Matikkkii1: Jakiś czas temu na stronie NaEkranie, bodajże w dyskusji o tym,...

źródło: comment_WOn544PxXPkwabkCnJRiXXxdxTAguBre.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kamien23 co ty nagle taki delikatny? Jakos nie widzialem aby ci przeszkadzały dziesiatki komentarzy nazywajacy homoseksualistow zboczencami, pedofilami i chorymi psychicznie?
  • Odpowiedz