Wpis z mikrobloga

Rodzice nie chcą aby uczniowie chodzili na religię - dyskusja o niechodzeniu na religię
Rodzice nie chcą aby szkoły rekwirowały komórki na czas zajęć - dyskusja o posiadaniu telefonów podczas zajęć
Rodzice nie chcą aby szkoły zwiększały ilość godzin WF - dyskusja o wychowaniu fizycznym
Rodzice nie chcą aby szkoły urządzały wieczorki z LGBT - NIETOLERANCJA I HOMOFOBICZNA NAGONKA NA ŚRODOWISKA LGBT
#lgbt #bekazlgbt #bekazlewactwa #lewackalogika #szkola
k.....3 - Rodzice nie chcą aby uczniowie chodzili na religię - dyskusja o niechodzeni...

źródło: comment_axE8Fb0U7LEiUmZdZE7PxHzH46yqIpmy.jpg

Pobierz
  • 34
@Matikkkii1: > potraficie dyskryminować byle by wyszło na wasze xD

W sumie ja niczego nie dyskryminuje, a szkaluje kościół który został stworzony aby takie NPC jak wy mogły zachowywać się zgodnie ze skryptem.
@kamien23:
Religia - indoktrynacja, manifestowanie poglądów. Gdyby to była wiedza o religiach to owszem, powinien być to obowiązkowy przedmiot (niekoniecznie w takim wymiarze godzin i mógłby być połączony np. z filozofią), bo miałby wartość edukacyjną.
WF i telefon - to takie gównodyskusje. Jak chcesz, żeby dzieciak uprawiał więcej sportu to zapisz go na zajęcia sportowe. Jak nie chcesz, żeby się gapił w telefon to na cholerę mu go dajesz? Jak widać
Zwłaszcza, że katole próbują wmówić, że to choroba. W Polsce są nawet pseudoinstytuty leczenia homoseksualizmu. Jeden nawet kilka lat temu dostał nagrodę od podatników. "Wyleczył" w swojej historii chyba ok. 10letniego ssania kasy jakieś 5 osób. Jak widać to faktycznie jest problem, skoro na to idzie hajs podatników, jakiś dzbanów i ktoś się tam jeszcze zgłasza.


@jak_zapomniec: a jakies konkretne żródła?
@kamien23:

Na pierwsze 3 jestem w stanie znaleźć logiczne argumenty, natomiast nie wiem dlaczego ktoś się oburza, że raz do roku środowiska LGBT przypominają, że homoseksualiści to nie żadne oblechy, tylko ludzie tacy sami jak my.