Wpis z mikrobloga

Telefon na FV.
-Mi8 1550zł udało mi się wczoraj ustrzelić
-Mi mix 2s 1880zł widzę z legitnego sklepu
-Samsung S8 1600zł

Przesiadam się z mi6 i zastanawiam się czy warto dopłacić do mix 2s albo polować na Samsunga zamiast mi8, które udało mi się dostać tanio. Jedyne wymagania to większy ekran niż mi6, lepszy aparat niż mi6 i bateria co najmniej tak dobra jak w mi6+ NFC, ale wszystkie go mają. Co polecacie?
#android #xiaomi #mi8 #mimix2s #telefony
  • 6
@xDrope: Sam jestem posiadaczem mi5, żonie też kupiłem xiaomi, mamie i teściowi, ale szczerze to wkurzają mnie niedoróbki w każdym z tych telefonów. Ja na twoim miejscu polowałbym na galaxy s8. Mi8 odpuść bo notch i brak powiadomień może cię doprowadzić do szału, jeżeli już to poluj na mix2s, ma jednak więcej plusów niż minusów. Szukaj ewentualnie OnePlus 6 na fakturę, może uda się ustrzelić :)
@t-time tak to dojdę do 3k za telefon, a raczej 1,5-1,7k to maks dla mnie. Napaliłem się na op6t, ale to nie jest taka przepaść w funkcjonalności żeby tyle dopłacać (pewnie 2,5k+)

@ibiza_Driver w sumie nie korzystałem i tak w ten sposób z powiadomień, ale procent baterii by się przydał :p

@worm_nimda praktycznie nie upada mi telefon. Nie dbam jakoś mocno, po prostu mi się to nie zdarza. Natomiast zawsze noszę szkło
@xDrope: Są cyrki, bo zakrzywione szkła ochronne pękają jak głupie przy byle stuknięciu. Mi też praktycznie telefon nie upada, a ostatnio na deszczu się #!$%@?łem na śliskich schodach w metrze z telefonem w ręku. To nie kwestia tego, że telefon wypada z ręki czy nie, ale wypadku losowego - ktoś potrąci, gdzieś się człowiek potknie, albo (#!$%@? mać - dupa mnie nadal boli choć było to w piątek) się poślizgnie.
Z