Wpis z mikrobloga

Zacząłem grać w #leagueoflegends no i na normal que ludzie wyzywają mnie, że jestem noobem. Ja im na to, że dopiero zaczynam i się uczę, a oni mi na to że w takim razie powinienem iść grać przeciwko botom. Poszedłem na booty, a ci kolesie #!$%@? w 10 minut kończą grę niszcząc bazę przeciwnika, że nawet nie idzie się ogarnąć (°°
#gry #pcmasterrace
  • 16
@Gvizdec polecam poogarniac pare postaci na rozne role, poogladac filmy, jakies streamy. Na boty to mozna testowac nowych bohaterow i ich mechaniki, a nie strategie gry xD

Graj normale i nie przejmuj sie #!$%@?. Najlepiej to miec znajomych, z którymi moglbys pograc, najlepiej na glosowym zeby ktos ogarnial taktycznie
@CrisPell: Albo #!$%@? głupoty albo jesteś masochistą bo jak sam przyznajesz grasz od premiery. Albo jedno i drugie. Gdyby takie wypociny brać na poważnie to wychodzi, że w lola grają sami masochiści, którzy chcieli by już przestać ale.. oh coś ich powstrzymuje - co jest nieprawdą. I w ogóle każdy powinien sobie odpuścić granie bo... A #!$%@? wam w dupę.

Gra ma w sobie to coś i daje przyjemność jeśli tylko
@eM-Ka: Widać, że mało wiesz, a na podstawie raz na jakiś czas nie można dojść do takiego wniosku jakiego ja doszedłem. Tu nie chodzi o zwykłe przegrywanie, a samo zachowanie ludzi, które jest karygodne poczynając od wyzwisk matki, stawianie cię w złym świetle gdy nie ty ponosisz winę za przegraną, celowe feedowanie, a koniec końców jak coś się odezwiesz za byle pierdołę można dostać chat na ban. Więc daruj sobie te
@CrisPell: ale on ma racje, jak bierzesz kogos kto Cie wyzywa w lolu powaznie, to przestan grac. A feederzy sa rzadko, jesli ktos ma ujemne staty to nie zawsze jest feederem, moze isc mu gorzej gra, jak kazdemu. Pokaz mi kogos kto nie zintowal kiedykolwiek gierki.
@duzeelobenc: Wcale nie rzadko 20 gier przegranych pod rząd to norma. I w dodatku nie jest to na zasadzie, że ma zły dzień i mu nie idzie, a robi to celowo. Bo zaczyna się gównoburza na chacie i ja nawet nie zwracam na to uwagi, ale ludzie zamiast grać to jadą na chacie i sam zostaje w teamfightach to nie jest zabawa to mordor.
@Gvizdec: Jeśli chcesz się nauczyć o gierce to polecam oglądać streamy proplayerów lub graczy z dywizji powyżek platynki, fajnie spędzisz czas i się dużo dowiesz. Jak ich znaleźć? Wejdź na twitcha i na transmisje z lola/poszukaj kanałów profesjonalnych graczy.
@Jakubnik2: już za gowniaka próbowało się na podwórku trików podpatrzonych w lidze mistrzów, podbić piłkę jak Ronaldo, podkręcić jak ronaldinho ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dlatego też w grach multiplayer tak bardzo cenię kill kamy, bardzo dużo informacji z nich idzie wyciągnąć