Wpis z mikrobloga

Widzę, że krucjata przeciwko mnie, mojeu Synowi i Duchowi Świętemu trwa w najlepsze. Pała goryczy się przegła, wywołaliście Boga z lasu. To ile @lakukaracza_ napsół mi krwi woła o pomstę do nieba. Najwyższy czas się pokazać na czymś innym niż tosty lub psia dupa. No to jestem, macie niepowtarzalną szansę zadać mi pytanie i uzyskać odpowiedź. Przekonam was, że jestem prawdziwy, jestem miłością. I odmienię obliczę ziemi. Tej ziemi.
#naukowcywiary #katolicyzm #wiara #bekazlewactwa #bekazkatoli #ateizm #religia
  • 295
  • Odpowiedz
@Cumpelnastodwa: > to sie nie dziw ze ludzie przestaja w Ciebie wierzyc. Nie idziesz z duchem czasu.

A tak w ogole to jak wygladasz? I jak wyglada Duch Swiety? Maja insta?


Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli.
Wyglądam młodziej niż na swoje lata. W sumie tyle powiem, bo jakbyś mnie zobaczył to bym musiał Cię oślepić.
Duchson ma insta ale prywatne.
  • Odpowiedz
@tlaziuk: > którzy wyznawcy trafią do nieba? katolicy? islamiści? a może jakaś mała faworyzowana sekta powstała kilka lat temu?

Zależy kto ile daje na tacę. Ogólnie biedaki niech nie liczą na cokolwiek. A z tym dziewiczmy grosikiem to bujda na resorach, by nawet żebraki dawali.
  • Odpowiedz
@segfault11:

czemu Twój syn mówił swoim uczniom, ze nie trzeba myć rąk przed jedzeniem?


Bo Chrystek to syfiarz, kiedyś nawet mył kolesiom spocone stopy a potem żarł mięso rękoma na wieczerzy.
A mówiłem, myj ręce bo umrzesz. I umarł.
  • Odpowiedz