Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: Nie przez stronę, ale jakiś czas temu kupiłem masę koszulek w Terra Nova czy jakoś tak. Akurat promocja była i chyba po 15 ziko wychodziły. Fajny materiał, dużo spoko wzorów, generalnie "modny" design, a nic się z nimi nie dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: No to generalnie polecam sieciówki typu cropp. Myślę, że ceny za ubrania nie są tam wygórowane. Nawet w lidlu możesz się odziać tanio w ciuchy dobrej jakości, a przez internet to jeszcze dopłacasz za przesyłkę bo free dostawy są zwykle od 150 zł
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: ja ostatnio zdałam sobie sprawe, ze bardzo dobrze trzyma mi sie koszulka z Pan tu nie stał. W poròwnaniu do innych szwy się nie powykręcały ani się nie zmechaciła, kolor też ok.
Tylko ze to trzeba lubić ten styl
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Wziąłem sobie priorytet ,,nie za drogo,,.
Cenie sam swój własny styl i staram się Tobie pomóc. Polecam w takim razie Zalando, myślę że w promocjach na pewno nie przepłacisz.
Jeśli mówisz, że na allegro są słabej jakości bluzy to wyszedłem temu na przeciw i specjalnie dla CIEBIE zrobiłem research. Na samym zdjęciu widać, że bluza jest wykonana z najwyżej jakości bawełny za 80zł. Wystarczy trochę poszperać, a na pewno znajdziesz
  • Odpowiedz