Wpis z mikrobloga

Testy na ojcostwo we Francji sa surowo wzbronione. Niesubordynowanemu mezczyznie, ktory skorzysta z tego typu testow w panstwach, w ktorych sa legalne (szwajcaria, belgia) grozi do roku wiezienia i kara w wysokosci 15k EUR. Wladze francuskie argumentuja swoje podejscie opinia psychologow, ktorzy twierdza, ze: „ojcem jest ten ktory wychowuje, a nie ten ktory splodzil”

Czujecie to #!$%@?? Niech mi jakas feministka powie, ze kobiety sa dyskryminowane i zyjemy w swiecie sterowanym przez bialych heteroseksulanych mezczyzn. W jakim swiecie #!$%@? zyjemy, ze fundamentalne prawo do powielania swoich genow jest sankcjonowane przez aparat panstwowy?
Najbardziej bawi mnie w tym wszystkim opinia kobiet na tenat testow na ojcostwo - osoby za wolnym dostepem do testow sa wyzywane od mizoginow, incelow, szowinistow. #redpill #przegryw #rozowepaski #feminizm #lewackalogika
B.....a - Testy na ojcostwo we Francji sa surowo wzbronione. Niesubordynowanemu mezcz...

źródło: comment_rf2eJm4BOcatSZm802edWSOroVeGyrZC.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Baitka: Ale jak to niby ma działać od strony prawnej, gdy dochodzi do ustalenia ojcostwa? Moja dziewczyna z którą nie mam ślubu rodzi czarnego gówniaka. Dziewczyna twierdzi, że jest mój a ja go nie uznaję jako swojego. I teraz jak sąd bez badań genetycznych może to rozstrzygnąć i ogłosić kto ma łożyć na małego Tyrona? Ten którego laska wskaże palcem? xD
  • Odpowiedz
@xeerxees myślę, że facetowi który jest mężem tej kobiety też płaca za podmienienie w szpitalu. Xd

@Baitka
Do tego wyraźnie w tej wiadomości jest napisane, że zakazane bez wyroku sądu. Czyli jak nie jesteś pewny ojcostwa to możesz iść do sądu i tak. Niczego to nie zmienia. Może Francuzi robili te testy od tak sobie, a potem próbowali się pozbyć ojcostwa. A, że placówki w których robili badania mogą być
  • Odpowiedz
@Baitka: ale nakręcasz gównoburze a te pelikany klikają w plusy bo zamiast mózgu mają budyń,
można przeprowadzić test jeśli są podstawy do tego i ojciec dziecka chce zakwestionować czy to na pewno jego dziecko.
link
  • Odpowiedz
@nie_bede:

ale nakręcasz gównoburze a te pelikany klikają w plusy bo zamiast mózgu mają budyń, można przeprowadzić test jeśli są podstawy do tego i ojciec dziecka chce zakwestionować czy to na pewno jego dziecko.


I to jest dla Ciebie normalne, że aby przeprowadzić jakieś badanie (już nieważne jakie i w jakim celu) musisz mieć zgodę sądu? Aby oddać krew i zrobić test? A jak tej zgody nie masz, to możesz
  • Odpowiedz
@Baitka: Ej, ja rozumiem że fakt bardzo pasuje do spuszczania się nad upadkiem męskiej cywilizacji i przeklinaniem dominacji tych wstrętnych kobiet, ale piszesz o jednej Francji, a nie całym świecie.
  • Odpowiedz
@nie_bede: Le juge examinera les preuves apportées par le demandeur de la paternité présumée et après avoir recueilli le témoignage et le consentement de chacun des #!$%@?.

Przecież to jest wyraźnie napisane, że to decyzja dyskrecjonalna sądu w oparciu o przedstawione dowody (ergo obowiązek dla żądajacego testu) oraz po uzyskaniu zgody od uczestników (co zdaje się oznacza, że wymaga się zgody niewiernej małżonki bądź zgody dziecka na przeprowadzenie testu).
  • Odpowiedz
@Shanny a moglabys sie oddniesc mertytorycznie do tego co jest zawarte w linku, bo ogólniki w stylu ze kazde badanie mozna wykonac bez zgody zainteresowanego to tak srednio. Czy w takim razie mozna podciagnac pod to ze ktos pobiera ode mnie krew i robi mi testy wbrew mojej woli, czy to nie jest ograniczanie mojej wolnosci?
Druga sprawa, sad w normalnym kraju potrzebuje dowodow a nie tego czy kobieta bedzie plakac
  • Odpowiedz