Wpis z mikrobloga

Dlaczego na worldsach nie ma Fakera i SKT T1? W lola nie gram od dawna, dopiero teraz zacząłem sobie z ciekawości oglądać serię finałową, więc nie jestem na bieżąco z newsami ze świata LoLa.

#leagueoflegends #gry
  • 13
  • Odpowiedz
@Nervarien: Co się stało, że tak #!$%@? im poszło? :o

Faker niby najlepszy gracz na świecie, SKT o ile się nie mylę wygrali dwa razy worldsy, w tamtym roku byli w finale, a teraz nawet się nie dostali?
  • Odpowiedz
@maciorqa: bo ma #!$%@? teammatow, sam nie wykeruje. dodatkowo meta tez nie była dla niego łaskawa, bo przez pewien czas nawet gral tariciem i supportowal swojego junglera xD potem siedział nawet na ławie. ta meta co jest na wordsach mysle ze bylaby dla niego swietna - leblanc, irelia etc, szkoda zę go nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) z 2 strony przynajmniej dobrze idzie EU xD
  • Odpowiedz
  • 0
@DonMatheo wiem, ale w G2 dali te rolę Perkzowi, bo większy potencjał do carry, dlatego zastanawiam się czemu Faker latał jako sup. Forma spadła? Nie oglądam za bardzo Korei.
  • Odpowiedz
  • 0
@FigleMigle no to tak się kontrowało, że brało się jakiegoś mocnego early junglera i gnoiło się Yi + taric przed lvl 6, kiedy są znacznie słabsi 2v2 niż taka para jak wyżej czy np Lucian Braum (ogólnie wtedy jankos #!$%@?ł braumem dużo, bo to jeden z mocniejszych sup 2v2).
  • Odpowiedz