Wpis z mikrobloga

Amator totalny kompletuje sprzęt na pierwszy sezon jeśli chodzi o snowboard.
Deske i wiązania mam od znajomego.
Kurtke chce kupić używaną do 300 pln. Znalazłem kilka fajnych ofert na allegro.
Spodnie raczej nowe ale nie mam pojęcia jeszcze jakie.
Też nie chce przesadzić z Bóg wie jakimi rzeczami na pierwsze zjazdy, ale nie chciałbym żeby to była najgorsza jakość.
Co sądzicie o reszcie:

#snowboard
esbes - Amator totalny kompletuje sprzęt na pierwszy sezon jeśli chodzi o snowboard. ...

źródło: comment_z2Fzzjo3GPpGe8WB0OKcQqdpmpyRxvdg.jpg

Pobierz
  • 11
@esbes: a ja polecam używane na początek, wybieraj dobre marki a dostaniesz 2x lepsza jakość za mniejszy hajs, myślę tu o kasku i googlach. Buty lepiej stacjonarnie, chyba ze 2/3 pary i opcja z odsyłaniem. Rękawice zdecydowanie 1 palczaste, za ten hajs będzie Ci zimno w normalnych, mogą być Dakine.
@LadyHana: nigdy nie korzystałem więc mogę się mylić, ale mam wrażenie że gdybym miał zapinać wiązania snowboardowe w jednopalczastych rękawicach to bym chyba wyszedł z siebie i stanął obok. No i kask to ostatnia rzecz jaką kupiłbym używana, nigdy nie wiadomo co przeszedł
@fortySeven: wiązania zapina się bez problemu,chyba że masz jakieś gruzy. Gorzej jest wyciągnąć telefon, albo odpiąć zamek w kurtce. Kwestia wyboru ciepło czy większa zręczność. Mam wyższy model Dakine Scout nie przemokną, ale przy temp -5 jest już lipa i muszę ubierać dodatkowo wewnętrzne rękawiczki, a w moich leciwych 1 palczastych jest zawsze cieplutko.