Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jest sens iść samemu na #studniowka i zamulać przy stoliku? Wszyscy dookoła mówią idź, jedyna taka impreza w życiu ale jakoś nie za bardzo sobie wyobrażam co mógłbym tam robić, tym bardziej że 90% osób jednak idzie z kimś w parze.

#licbaza #techbaza #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie

Byłeś(aś) na swojej studniówce?

  • Tak, żałuję 21.3% (255)
  • Tak, nie żałuję 48.1% (576)
  • Nie, żałuję 2.8% (34)
  • Nie, nie żałuję 27.8% (333)

Oddanych głosów: 1198

  • 49
  • Odpowiedz
@Aserehe: U mnie było identycznie - sala weselna + didżejowodzirej, który nie miał chyba zbyt dużego doświadczenia w prowadzeniu imprez typowo młodzieżowych, więc poleciał stylem w kierunku typowego, polskiego wesela. Brakowało tylko "aaa teraz ydziemy na yednego..." xD A na "yednego" to się trzeba było udawać w różne mniej lub bardziej cywilizowane miejsca, bo przy stołach nie wolno. Efekt był taki, że nauczyciele udawali, że nie widzą, my że nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: u nas ci, co poszli z parą spoza klasy/szkoły, siedzieli przy stolikach bo musieli zabawiać drugą połówkę. ci co poszli sami lub z kimś z klasy/szkoły bawili się przednio. tak na prawdę mało jest tańców-przytulańców na studniówce, reszta to grupowe tańce ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: byłem nie żałuję ale tylko i wyłącznie dlatego, że miałem dobrą ekipę do #!$%@? a nauczyciele nie robili jazd o picie. impreza sama w sobie jest tragiczna, gdyby nie znajomi to nie usiedziałbym tam za nic.
  • Odpowiedz