Wpis z mikrobloga

Chcę się przełamać i pójść na siłownię, czy takie dresy będą ok? Czy lepiej kupić jakieś krótkie? Czy coś poza ręcznikiem zelem pod prysznic i klapkami potrzebuję? Czy chlopaki będą ze mnie cisnąć bekunie ze bedzie mi #!$%@? szlo?

Pamietam ze raz bylem kilka lat temu w silowni sieci PACO i dwoch typow cisnelo ze mnie przegrywa beke, na poczatku cos niby mi chcial podpowiedziec pozniej cos zapytalem to okazalo sie ze specjalnie wprowadzali mnie w blad, a pozniej juz tylko heheszki ze mnie. Nie wiem w ogole czy sie przelamac i isc na silownie.

#silownia #mikrokoksy #przegryw
D3tox - Chcę się przełamać i pójść na siłownię, czy takie dresy będą ok? Czy lepiej k...

źródło: comment_tVdCafpf7X2U0rVfaeOHmTpocQdDf9Mo.gif

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@D3tox: ubierz się tak żeby było ci wygodnie i żebyś mógł swobodnie i bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, pamiętaj o butach na płaskiej podeszwie i wodzie. Jest bardzo małe prawdopodobieństwo ze ktokolwiek bedzie na ciebie zwracal uwage, bo każdy przychodzi tylko po to żeby zrobić i trening i tylko to ich obchodzi, chyba że trafisz na #!$%@? debili, którzy zamiast ci pomagać będą utrudniać sprawę. Jeżeli jest to jakaś mniejsza siłownia, na
  • Odpowiedz
@D3tox: Normalnie idź na siłke, właśnie szacunek dla takich ludzi, którzy idą po to, żeby coś ze sobą zrobić. Przynajmniej pracujesz na swój sukces, a nie siedzisz na dupsku. Trafiłeś wtedy po prostu na zjebów jakichś.
  • Odpowiedz
@D3tox:
1) Na początek weź nawet jedną lekcję z trenerem personalnym, żeby złapać trochę techniki
2) potem kupujesz słuchawki, odpalasz ulubioną playlistę i robisz swoje
3) czasem ciężko się zmobilizować, żeby ruszyć dupę i poćwiczyć, potem to juz nawyk.
  • Odpowiedz
@D3tox: i najważniejsze - jako początkujący nie staraj się zabierać za obciążenia które są dla ciebie za duże.
Lepiej machać pustą sztangą, niż złapać kontuzje próbując udowodnić coś ludziom dookoła.

Jak jesteś początkujący liczy się to, że chcesz coś ze sobą zrobić, progres i większe ciężary przyjdą z czasem
  • Odpowiedz