Wpis z mikrobloga

  • 139
Hej #wy ja Wam strasznie Mjurki dziękuję - nie umiem za bardzo przyjmować komplementów, a usłyszałem ich od Was nadmiar. I to pomimo tego że nie wszystko było w instalacji tak jak chciałem i bałem się katastrofy - no szczere dzięki, serio.

Z dziwnych statystyk:
-Ponad 900 metrow zużytej żyłki.
-ok 450 świecących pierdół z sufitu.
-Ponad 6 godzin rozwieszania wszystkiego
-Dziesiątki uśmiechów gdy w końcu zgasło światło przed 23 i można było zobaczyć całość w pełnej okazałości.
-Chyba z 50 poplątanych żyłek - strasznie nierozplątywalne gówno nie polecam xD
- 3 zostawione breloki pod sufitem
- nowe plany na nowe rzeczy wyniesione z rozmów z Wami.
- 3, albo 4 wycieczki przyprowadzone osobiście przez @dkm17 co jest dla mnie prezentem samym w sobie :DD
No i człowieku nawet nie wiesz jak Cię szanuje za to co robisz. Chyba nie mówiłem Ci tego na żywo. I to nie tylko ja, cały wykop jak widzisz. Nie przestawaj robić tego co robisz, pomimo tej dużej naukowej odpowiedzialności która siedzi Ci na barkach :)

- moj ulubiony pijany (bardzo) komentarz:
"To! No świeci #!$%@? ej" (strasznie był to rytmiczny komentarz nie zapomne go nigdy xD)

Zaś tym którym chciałem podziękować najbardziej, podziękowałem na żywo.
Serio dzięki.

Póki co przerwa od aktywności na wykopie, bo za dużo mnie już było.
Zapraszam na stronę która nie działa, instagrama i facebooka - aktualnie liczy się każdy lajk i nie ucieknę od tego także sorry za spam xD

#wy #rozkminkrzaka

PS: tak wygląda cała instalacja zamieszczona w małym kuferku :p
Pobierz
źródło: comment_6c0QXWzLM4zRUFEz1gFSxcv0pDr3ITmi.jpg
  • 31
@sq69i: No miała być gotowa na wykop party - wyszło jak wyszło.

Myślę, że wszystko będzie skonfigurowane, miało ręce i nogi gdzieś z końcem miesiąca. Czy tak będzie - nie obiecam, bo nie ode mnie zależy :P