Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fineee: właśnie odsluchalem ten kawałek i melodyjnie na pierwszy taniec bardzo dobry, spokojna ballada do tańca żeby się zaraz nie wypierdzielic na parkiecie, nie zdziwilbym się gdyby specjalnie po to został napisany, jeżeli Ci się podoba to jak najbardziej, co z tego że wszyscy to grają?
wszyscy teraz do tego tańczą ileż #!$%@? można XD może coś bardziej oryginalnego? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@justynas98: A ja się własnie nie zgodzę i wkurza mnie to silenie się na oryginalność. O BOŻE, WYMYŚL COŚ ORYGINALNEGO. Ostatnio moja znajoma zrobiła sobie piękną kuchnię w bieli. O takiej marzyła, taka jej się podobała. I laski od razu "eee, wszyscy tak teraz robią, zero oryginalności". Ja nie rozumiem
@fineee Wszystko zależy od układu jaki macie, albo chcecie mieć. No i od stylu wesela. Ja na swoim chcę mieć coś Czajkowskiego, piosenkę klasyczną, bo chciałabym baśniowy klimat. Jeśli Perfect będzie spełnieniem Twoich marzeń to bierz ją. I jeśli Ty właśnie chcesz jakiś mega oklepany numer (niestety tak wynika z Twoich wypowiedzi) no to też ta piosenka będzie idealna.