Wpis z mikrobloga

  • 1
@maciejkiner jeszcze wyżej i dalej od kciuka zróbcie przełącznik wszystkie-gorące. Gosh, zatrudnijcie kogoś kto ma jakiekolwiek pojęcie o designie czy ergonomii, bo to wygląda słabo. Może chociaż nie będzie tak zbugowana jak obecna.
  • Odpowiedz
  • 2
@maciejkiner: straszna ta aplikacja ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie będę pisał co jest do bani, bo tego jest mnóstwo! Jak ogarniecie to co wypisały mireczki powyżej to jakoś zacznie to wyglądać. Na razie głęboka, czarna d--a (°°


  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feelfree: uwielbiam waszą aplikacje ale wkurza mnie niemiłosiernie że na głównej po włączeniu niektórych postów (kilka razy w tygodniu) wyrzuca z aplikacji zgłaszając błąd. To raczej wynika z ładowania komentarzy bo jeśli nie wyrzuca od razu to dzieje się to w trakcie przeglądania komentarzy poniżej. Wiadomo coś na ten temat? Reinstalowałem aplikacje, przywracałem przez ten czas system do ustawień fabrycznych i nadal to samo (S7 Edge, android 8, oryginalny soft)
  • Odpowiedz
@maciejkiner Brak trybu nocnego, brak aktywnych wpisów, brak wyszukiwarki, brak przeglądania obserwowanych tagów, brak listy ulubionych. Do tego za duże posty, top napis mikroblog+ mógłby znikać przy przewijaniu postów.
  • Odpowiedz