Wpis z mikrobloga

@mdmicky92 aż mi się smutno zrobiło, bo parę lat temu miałem możliwość kupienia Mazdy 323 właśnie z '83 za 1500 złotych ale były ważniejsze sprawy na głowie i odpuściłem... Żałuję w opór, bo do tej pory się zastanawiam czy ktoś ją zrobił czy trafiła na żyletki...
  • Odpowiedz
@bizn: możliwe, w końcu chwilę już minęło od daty produkcji, przez 35 lat mogło się z nim wiele rzeczy dziać
@NiepodlegleWybrzezeKlatkiSchodowej: no jak by nie patrzeć, druga generacja civica już nie jest często spotykana. A czy tyle jest faktycznie warty to tego już nie wiem, takie samochody są teraz warte tyle, ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić.
  • Odpowiedz
@mdmicky92: ale jaja 7.5k za auto do remontu. Sam mam VTECa Vg z 95 roku. Jak go kupilem to tez tylko nadkola mial. Rok temu na blacharke wydalem 8kola a czeka mnie jeszcze silnik. Co do tego modelu to lalki stoja po 4 koła euro- pierwszy wlaciel itp.. W takim stanie to maks 3.5 jest warte
  • Odpowiedz
@Gniewek89: Możliwe, nijak na cenach starych civiców się nie znam. Gdyby to była jakaś okazja, to nie musiałaby stać przy drodze i czekać na zainteresowanie. Ale jak by nie patrzeć, nie wygląda źle.
  • Odpowiedz