Wpis z mikrobloga

Drodzy miłośnicy jednośladów, sezon się kończy więc uważajcie na siebie... żeby nie był dla was ostatnim sezonem.
Dziś w mojej okolicy miał miejsce bardzo tragiczny wypadek z udziałem motocykla i samochodu. Niestety pasażerka motocykla zmarła, bardzo młoda dziewczyna a kierowca jest w stanie ciężkim. Nie znam dokładnego przebiegu wydarzeń ale z tego co wiem kierowca samochodu wyjeżdżającego z parkingu nie zauważył motocykla. Siła była ogromna, uszkodzeniu uległo kilka samochodów. Przykro mi podwójnie bo poznałem tych ludzi, ogromna tragedia której nie życzę nikomu... czuje się bezradny. Sekunda i człowieka niema. Bądźcie bezpieczni, myślcie i obserwujcie otoczenie... uważajcie na siebie. #motocykle

źródło: comment_ysik16jf7piLYs8jqc52wmWi9xOEWZHr.jpg
  • 9
@krulwypoku_IgB6: skoro siła była ogromna i kilka samochodów oberwało od jednego motocykla to pewnie kierowca auta nie zauważył go bo motocyklista #!$%@? by przyszpanowac babie, w końcu po co maja te motogcykle i nimi tak pierdza xd Dobrze ze nikt inny nie ucierpiał, no jeszcze dziewczyny szkoda. Chłop lepiej żeby się zabił motocyklem niż autem 200km wjechał w przystanek bo lubi #!$%@?
@krulwypoku_IgB6 prawda jest taka, że motocykl to ultra niebezpieczny środek transportu. Niezależnie od tego, jak bezpiecznie stara się jechać sam motocyklista. Miałem swego czasu taką zajawkę, ale kilkanaście godzin kursu pozwoliło mi ocenić, że to nie jest środek transportu dla kogoś, kto chce po prostu dotrzeć do celu i mieć maszynę pod kontrolą. Jestem nadal na wszelkiego typu regionalnych grupach motocyklowych i nekrologi to główne informacje, które się tam pojawiają. Niby fajnie,
@LewCyzud: @bazylo: Piszę to ku przestrodze, może przynajmniej jeden motocyklista zwolni. Sam nie mam motocykla i raczej chyba nie kupię. Nie wiem ile jechał, na jednośladzie nawet przy 30 km/h jest już niebezpiecznie. To nie samochód z pasami i poduszkami. Motor wydaje się "cały" więc podejrzewam że nie było nie wiadomo jakiej prędkości ulica krótka więc nawet nie było się gdzie porządnie rozpędzić, za 20m są światła i skrzyżowanie...
@LewCyzud: "skoro siła była ogromna i kilka samochodów oberwało od jednego motocykla to pewnie kierowca auta nie zauważył go bo motocyklista #!$%@?" na zdjęciu motocykl cały, pewnie kierowca samochodu #!$%@? i zamiast hamulca gaz #!$%@?ł, nic dziwnego że po paru samochodach pewnie się odbił. #!$%@? specjaliści.