Wpis z mikrobloga

@cacum3: nasz brylancik pokazał światu swojego nowego kolege z odnośnikiem do jego kanału.

Teraz tylko czekać, aż wejdą tam przez niego fani tego tagu i zaczną mu minusować filmiki, za co po pewnym czasie właściciel kanału z pewnością podziękuje Axelio.

Już z innej beczki - ktoś kiedyś liczył ile razy kucelio ogłaszał porzucenie internetu, po czym ponownie wracał? xD
@Matiszka: Ja mam pytanie za 100 punktów: po jaką cholerę Axel streścił w opisie cały filmik jak w nim napisał DOKŁADNIE TO SAMO!? (i jeszcze ta przydługawa ściana tekstu, którą moża śmiało zatrzymać więc nie wiem po to przedłużać). No jprdl... poza tym widzę, że również głupotą popisały się chyba osoby które chciały od niego tą Amigę 500, bo jasno widać iż nie zrozumiały w ogóle opisu z poprzedniego filmu chciały
@Matiszka: Ja pierdziele czyli, że on kłamie jak zwykle tak jak z tą jego niby "wielką miłością" do Natalii, w której wiarygodność nigdy nie wierzyłem. Faktycznie ma wielki nos niczym jak Pinokio i z każdym kłamstwem mu się ów zwiększa.