Wpis z mikrobloga

@Mortiusz: placki z cukinii i marchewki, curry z ciecierzycy i warzyw na mleku kokosowym + jaglanka, pieczone burgery z kaszy jaglanej i buraka + surówka, ewentualnie cały burger z bułką, tortilla z warzywami grillowanymi, falafelem i sosem + ewentualnie kruszoną fetą, ewentualnie to samo w picie, tarta z warzywami (mix na patelnię, dynia z fetą, szpinak z suszonymi pomidorami, grzyby leśne).
@Mortiusz: meh, to nic niesamowitego ¯\_(ツ)_/¯ i to co pisze @lubietatara - bakłażan może w ogóle nie syci, ale jest fajnym dodatkiem np do curry albo sałatek, w ogóle grillowany bakłażan jest super, a z faszerowanych polecam cukinię faszerowaną ryżem z duszonymi pieczarkami i ziołami
@Mortiusz: ostatnio mnie poniosła fantazja i zrobiłam pieczarki+szpinak z makaronem zagęszczone śmietanką 30. Do tego jeszcze cukinia byłaby spoko. Przyprawiłam bazylią i ziołami prowansalskimi, ale jakby ktoś miał pomysł jaka przyprawa bardziej pasuje to posłucham, bo smak tego choć dobry, nie jest zbyt zdecydowany XD