Wpis z mikrobloga

Wczorajsze #rozdajo miało mało sensu, ale z drugiej strony zwycięzca zajął 1 i 2 miejsce, co nie zdarza się zbyt często.
Myślę, że nie ma co przedłużać - @kicjow wygrałeś TYM xD Odezwij się z adresem, albo daj znać na PW jak będziesz na #wy to wręczę Ci osobiście.

Siedziałem do 2 żeby wszystko względnie przygotować. Oczywiście dla atencji jeszcze gifa zrobiłem. Pomysł moim zdaniem świetny, wykonanie 2/10 ale trudno.
Zapraszam do czarnolistowania #rozkminkrzaka - to tutaj wrzucam to co robię, czasem się pochwalę tak jak tutaj jakimś gifem, opiszę też w którymś momencie całość historii jak to było - ale dążę do czegoś innego:

Rozumiem, jak irytujące może być dla ludzi, że widzą moje wpisy co chwila w gorących. Dla mnie to miód na serce bo atencja się zgadza, ale w pełni rozumiem, że kogoś tym wkurzam. Dlatego zawsze używam tagu #rozkminkrzaka - i dlatego zapraszam do czarnolistowania. Nie piszcie żebym #!$%@?ł, bo tego nie zrobię :*

A tymczasem pakuje wszystkie rzeczy do auta, uderzam w Poznań i mam nadzieje, że ogarniemy stanowisko tak, że będziecie mieć takie wewnętrzne "łooooooooooo!!1 ...no ujdzie nawet!" - więcej nie wymagam xD

#rozkminkrzaka #wy #poznan #gownowpis #dziendobry
bkwas - Wczorajsze #rozdajo miało mało sensu, ale z drugiej strony zwycięzca zajął 1 ...
  • 5