Wpis z mikrobloga

  • 474
A kto dziś ma urodziny? Bulbaszka!
Z tego powodu robię #rozdajo jednej z trzech kulek ze zdjęcia.
Warunki:
-zaplusować ten wpis;
- napisać w komentarzach o najciekawszym/najdziwniejszym prezencie, który dostaliście albo chcecie dostać;
-losowanie w sobotę o 17.00;
-zielonki mogą brać udział, ale tylko zarejestrowane przed dodaniem wpisu.

Miłego dnia ()

#bulbaszkaball #hispzania #atencyjnyzielonykwiatek #urodziny
Bulbaszka - A kto dziś ma urodziny? Bulbaszka!
Z tego powodu robię #rozdajo jednej z ...

źródło: comment_05n2iXIAJG8l1TYN9SqIp0EXWjvyId0E.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@Bulbaszka: najdziwniejszym prezentem byl komplet misek bez atestu, ktore obdarowujący, pracujący w sklepie, mial zutylizować, ale uznał, że pękające szkło jest spoko w sumie i dla mnie, wtedy 19-latki to super pomysł, więc zabrał je po cichu xd lubię praktyczne prezenty, ale z tym nie wiedziałam, co począć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bulbaszka: wprawdzie nie był to prezent na urodziny, nie pamiętam czy była to jakakolwiek okazja, jednak swego czasu moja mama zamawiał dużo kosmetyków z Avonu i pewnego dnia zamówiła mojemu brata jakiś zestaw perfum z żelem pod prysznic czy coś w tym stylu, a kiedy zapytałam czy ma coś dla mnie odpowiedziała, że właściwie to nie, ale może mi podarować płyn do higieny intymnej. Miałam 13 lat. CHCIAŁAM DOSTAĆ BŁYSZCZYK.

Wszystkiego
  • Odpowiedz
@Bulbaszka: Najdziwniejszym, a także najbardziej żenującym prezentem jaki kiedykolwiek dostałem był zestaw długopisów i książka o dbaniu o kręgosłup, którą moja ciotka dostała za darmo z apteki, w której pracuje xD
  • Odpowiedz
@Bulbaszka: o też dzisiaj mam urodziny, wszystkiego najlepszego :)

Najdziwniejszy prezent to woda toaletowa od kolegów do której musiałem się dokładać, bo przekroczyła ich budżet xD
  • Odpowiedz