Wpis z mikrobloga

Mireczki! Pijcie ze mną kompot. Ruszam w świat, jak Cejrowski na stopach, no tak prawie, bo autostopem, ale do Azji, na sam koniec, z Polski!
Nawet udało mi się w międzyczasie znaleźć swoją drugą połówkę, więc szykują się podwójne kłopoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moje 5 letnie Marzenie w końcu będę mógł zrealizować. Właśnie załatwiam wizy do Rosji i Chin i za około 2 tygodnie ruszamy, jaram się max.
Nie wiem czy pokonamy zimę, która na pewno nas spotka gdzieś pomiędzy Kazachstanem a Kirgistanem, ale już czuję się wygranym, spróbowałem! Podjąłem się realizacji swojego największego marzenia. To jest cudowne uczucie.

Teraz do sedna. Podróż to trochę taki jedziec bez głowy i wiekszego planu, nie mamy zadnej trasy czy miejsc, które chcemy odwiedzić. Co Wy na to, by zostać częścią mojego projektu i wskazać, zaproponować Mirkowe miejsca, które byście chcieli odwiedzić lub po prostu chcecie abym tam spróbował dojechać? Wy wskazujecie miejsce, a ja tam próbuje dojechać i robię zdjęcie z @ wykopowym nickiem lub nagrywam video :) Co wy na to?

Jeśli Was coś takiego zainteresuje to w tym tygodniu wrzucam wstępną trase przez kraje ( około 12 krajów) a Wy wrzucacie swoje pomysły i miejsca w obrębie naszej drogi. Najciekawsze, najgłupsze i najbardziej zakręcone propozycje postaramy się zrealizować. Plusujacych ten post będę wołać do współtworzenia wykopowej trasy. To jak? Jedziecie z nami Mireczki?

W odnośniku nasze promo wyjazdu.


#podroze #autostop #glupiewykopowezabawy #mirekautostopem #azja #youtube #lutkowestopy #mikroreklama #swiat
  • 5
  • Odpowiedz