Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
Czas na dzień trzeci ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dzisiaj mój padawan nawet się uśmiechnęła, więc chyba nie jest z moimi umiejętnościami interpersonalnymi źle.

1. Po raz drugi wywiązała się z zadania domowego perfekcyjnie. ((oo))
2. Przychodzi z problemami sama z siebie.
3. Po raz pierwszy złorzeczyła na cudzy kod – na wpf. Dość grzecznie, ale jednak. Będą z niej ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Po punkcie 3 wprowadziłem ją w magiczny świat IT z Bollywood ( ͡ ͜ʖ ͡)
5. Pokazałem jej słynne nagranie pt. „wat”.
6. Dzisiaj nie padło żadne przekleństwo w pokoju, co więcej wygląda, że panowie zaczęli się regularnie myć. Kilku nawet się ogoliło. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
7. Wciąż szuka odpowiedzi na stacku, ale załapała, że powinna każdą weryfikować z dokumentacją.
8. Dziś musiałem gonić również devów z innych teamów.
9. Niestety, ponieważ na moim piętrze jest mało kobiet inne zaczęły przyłazić do pokoju mojego teamu. Wywalanie ich i mówienie, że sobie pogadają na przerwie słabo działa. Bardziej radykalnych kroków nie da się podjąć.
10. Jak skończyła view i viewmodel to dostała do pracy napisać kod walidujący wprowadzone dane. Na razie podstawowa – ochrona przed SQL injection. Wraz z walidacją dostała w pakiecie regexp. ( ͡ ͜ʖ ͡)
11. Pod koniec dnia dostała feedback z code review i testów tego, co napisała.
12. Z okazji pisania walidacji jutro będzie miała wprowadzenie do tdd.
13. Poczęstowałem ją moimi herbatami. Wymieszała sobie czarną z czerwoną. Teraz to ja zaczynam się bać. ( _)
14. Dużo notuje z tego, co robi i co jej mówię.
15. Dzisiaj bez zadania domowego.

Ogółem to po oddaniu mi tego, co do dzisiaj pisała, czyli mniej więcej do południa resztę dnia słuchała moich bzdur o walidacji danych i tdd.

A poziom żenady w nieudolnych próbach flirtu przez chłopaków zaczyna sięgać masy krytycznej.

#leniwieczostalnauczycielem #programowanie #it #staz #pracbaza
  • 13
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: Informatycy to jakaś dziwna grupa zawodowa. Przychodzi dziewczyna na praktyki i od razu zaczynają się lepiej ubierać, myć, golić itd. Czyli co, normalnie mają #!$%@? w to jak wyglądają, pachną, zachowują i dziwią się czemu nie mogą nikogo znaleźć? XD
  • Odpowiedz