Wpis z mikrobloga

**Jak Polska Unia Karate robi ku*wę z własnych przepisów?**

"Dzisiaj został podany skład na Mistrzostwa Świata w karate WKF, które odbędą się na początku listopada w Madrycie. Warunkiem kwalifikacji do kadry narodowej było spełnienie pewnych warunków, stosunkowo ściśle określonych przez naszą nową federację. Jako zawodnik z profesjonalnym podejściem (jeśli w ogóle można mówić o profesjonalizmie w tej dyscyplinie w naszym kraju) jeździłem na WSZYSTKIE turnieje kwalifikacyjne jako jedyna osoba z mojego klubu, poświęcając swój czas, własne pieniądze, życie; zaniedbując przy tym rodzinę, bliskich oraz szkołę. Sam dojeżdżałem na zawody zarywając wiele nocy, płaciłem za paliwo i inne środki transportu, opłacałem również swoje startowe (jako jedyny zawodnik ze swojego klubu), poświęcając dosłownie WSZYSTKO co mogłem, żeby walczyć i pokazywać się jak najlepiej, nie mówiąc o codziennych treningach, sprzęcie treningowym, karnetach, suplementach itd. Nie mając przy tym ŻADNYCH korzyści ani udogodnień, znosząc ból i ledwo podnosząc się z łóżka. Zdobyłem największą ilość punktów rankingowych ze wszystkich zawodników z kategorii -75 kg w Polsce, przewyższając drugiego zawodnika prawie dwukrotnie.
Nie dostałem powołania na MŚ.
To smutne, że najlepsi zawodnicy w Polsce są pomijani przy powoływaniu „kadry”, ale widocznie nie otrzymałem POZYTYWNEJ rekomendacji trenerów PUK. Mam nadzieję, że brak powołania jest jedynie niedopatrzeniem.
Polskie Karate to jeden wielki wstyd.
Udanych startów i do zobaczenia "

Źródło: www.facebook.com/maciuuuuu/posts/1401376863326682

#wykop #aferta #wykopeffect #wykopeffekt #sport #karate #korupcja #dobrazmiana
maxolo - **Jak Polska Unia Karate robi ku*wę z własnych przepisów?**

"Dzisiaj zost...

źródło: comment_5xgoXalizFyBndsCTE5yLZCMzejREx4m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach