Wpis z mikrobloga

@sojka21: no ja np wole kupic plyte akurat xD a spotifaj mi sie nie podoba, nie chce mi sie przenosic wszystkiego z jutuba
@zamioculcas: gdzie niby ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kocurii: mialem tidal, ale ogolnie jakoś tak te serwisy mi nie podchodzo, chyba za bardzo jestem do jutuba przyzwyczajony i mam tam wszystko porobione
@VoMax: przede wszystkim jakość utworów jest dużo niższa. Jak słuchasz na głośnikach z laptopa, albo jakichś tanich słuchawkach to pół biedy, ale nie trzeba mieć drogiego sprzętu, żeby różnica była słyszalna. Ale powiedzmy, że to audiofilskie czepianie się. YouTube jest przeznaczone do oglądania filmów - zasoby muzyczne są dużo mniejsze, brak pełnych albumów/dyskografii artystów. Aby włączył się kolejny utwór musi się przeładować strona. No generalnie Spotify czy inne rzeczy przeznaczone do
@VoMax: nie no, jak masz takie upodobania to nie będę ci na siłę kazał słuchać w serwisach streamingowych bo to przecież bez sens i i tak będziesz robił tak jak ci się podoba. Ja wolę Spotify, bo nie kupię wszystkich tych płyt, które chcę posłuchać (a lubię poznawać nowych artystów i nową muzykę, więc tych płyt musiałbym kupować chyba kilka tygodniowo). Mogę też bezproblemowo słuchać muzyki na telefonie i na komputerze