Wpis z mikrobloga

borze gdzie mam sluchac muzyki (spotify nie wchodzi w gre bo nie bende sluchal z reklamami szanujmy sie) pomysly porady domowe sposoby
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@VoMax: jak masz tel z androidem to zrób roota i zainstaluj youtube vanced z magiska.

Muza gra na wyłączonym ekranie + brak reklam

Studiujesz? Kup sobie spotify premium za 10 zl... Możesz pobierać muzykę i zapisywać na telefonie więc nie zżera transferu za dane komórkowe...
  • Odpowiedz
@VoMax: ale wiesz ze jest spotify bez reklam z mozliwoscia przewijania i wybierania sobie piosenek za darmo tylko ze trzeba byc online? Nie wiem czy znalazlem jakis glitch czy tak powinno byc ale u mnie dziala. Taki lepszy youtube bo listy sa fajne ale bez video.
  • Odpowiedz
@klepacz: płyta audio kosztuje średnio 40-30 zł (wersja cyfrowa mniej więcej tyle samo). Jeżeli miesięcznie słuchasz 3-4 tych samych utworów to mogę się zgodzić, że się nie opłaca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@VoMax: Muzyka z torrentow calymi albumi najlepiej we flacu do tego chomikij.pl/warez dla polskiej muzyki. Muzyke wrzucasz na google play music i masz dostrp wszedzie. Za darmo czyli jak powinno byc :D
  • Odpowiedz