Wpis z mikrobloga

@Kosciany
XD
Ja to już raz gdzieś napisałem ale kobiety pierwsze sobie sexboty pokupują jak tylko się pojawią. One chętniej sięgają po zabawki niż mężczyźni i to samo będzie tu xD
  • Odpowiedz
nie sadze bo wielu facetom zależy głównie na ruchaniu a większości kobiet chodzi jednak o związki szczególnie samotnym Matkom


@Kamzirz no nie wiem, ja matką nie jestem ale nigdy bym mojego niebieskiego nie wymieniła na lalkę xD

@Endrius z drugiej strony wśród facetów jest mnóstwo samotnych przegrywów które muszą gdzieś zamoczyć a ze swoją inteligencją i aparycją nie mają szans nawet na utrzymanke z Kazachstanu z piątką dzieci. I to
  • Odpowiedz
@Kamzirz z s--s-lalamii masturbacją jest jak z alkoholem i narkotykami - to łatwy zamiennik szczęścia. Większość osób uzależnionych od seksu i masturbacji nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji psychologicznych
  • Odpowiedz
@Kosciany: prawdziwa rewolucja to przyjdzie jak sexboty będą nie do odróżnienia od kobiet. Jeżeli byś wynajął aktorkę (kupił androida) i kazał jej grać (zaprogramował) kochającą żonę i tak grałaby (działała) przez 50 lat to jak miałbyś sie zorientować, ze to udawane?

I ważniejsze: czy jeżeli nigdy nie poznałbyś prawdy byłbyś mniej szczęśliwy niż w związku?
I do zastanowienia: czy de facto związki to nie jest i tak po prostu kochanie
  • Odpowiedz