Wpis z mikrobloga

Jakich tematów nie warto poruszać, gdy uda się nagrać pierwsze spotkanie/randkę? Jakie zachowania będą pożądane, a jakie nie?

Żeby nie było wątpliwości, uważam, że jestem taktowny i kulturalny, więc jakieś wulgarności, czy chamstwo na starcie odpadają.
Po prostu chciałbym kogoś poznać z myślą o bardziej poważnej relacji, a że wcześniejsze osiągnięcia na tym polu są żadne, brak mi po prostu wyrobienia, doświadczenia, czy rutyny i byłbym wdzięczny za wszelkie wskazówki, uwagi.
Pytam szczególnie #rozowepaski i jak to wygląda z waszej strony.

Do #niebieskiepaski pytanie innej natury: w normalnych warunkach jestem swobodny, mam mocny żart itd., ale w nowej/stresującej/nietypowej sytuacji łatwo się denerwuję i zaczynają mi się ręce trząść ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mieliście taki problem? Jak sobie z nim radziliście?

#tinder #sympatia #randkujzwykopem #randki Nie krzyczcie za #wincyjtagow
  • 15
@PrinsFrans jeśli już na starcie zakładasz że szukasz czegoś głębszego to źle. A już napewno jej to nie mów. To odstrasza je strasznie. Lepiej kierować rozmowę na miłe spędzanie czasu, na humor i zabawę, niech reszta się sama dzieje i przyjdzie dzień na deklaracje. Nie stresuj się, kobiety też srają, a dwa że stres jest okej. Po prostu :)
w nowej/stresującej/nietypowej sytuacji łatwo się denerwuję i zaczynają mi się ręce trząść ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mieliście taki problem? Jak sobie z nim radziliście?


@PrinsFrans: walnij sobie banieczkę albo dwie zaraz przed spotkaniem, może trochę desperackie ale sprawdzone i działa :) przegryź gumą albo zapij kawą
Jeśli musisz o to pytać na forum to prawdopodobne nie czekają Cię póki cowielkie sukcesy. To przychodzi samo, musi być spontan, naturalny flow rozmowy, musisz poczuć się swobodnie w kontakcie z nią. Bez chamówy i zbyt szybkiego przechodzenia do "meritum" #rozowypasek na którego się sadzisz stanowi wbrew pozorom nawet do 30-40% składowej TWOJEGO sukcesu. Jeśli trafisz na pustaka nie dającego/dającego #!$%@? feedback, to chocbyś stawał na #!$%@? wypstrykasz się z tematów prędzej
@PrinsFrans: negatywnych tematów nie poruszać, tj. narzekania na cokolwiek, żalenia się, wprowadzania w smutny nastrój itp.
wszystko ma być w optymistycznie, w kolorowych barwach, z dużą ilością śmiechów i dotykania..

i jw. nie nastawiaj się na poważne relacje, bo będziesz się starał jak #!$%@? i to średnio wygląda, bądź naturalny i zobacz jak się sytuacja rozwinie.
@PrinsFrans: ej spotykacie się w tym samym celu, oboje chcecie tego samego :) nie jesteś przedstawicielem handlowym swojej osoby, idziesz poznać dziewczynę, zobaczyć ją, popatrzeć na nią, zobaczyć jak się rusza jak pachnie, skup się na więcej niż tylko oczarowaniu jej swoim poczuciem humory czy błyskotliwością ;)
@PrinsFrans: ogólnie tak jak ktoś wyżej wspomniał, duże znaczenie ma ta druga osoba. Trzeba po prostu trafić na "swojego". Tak miałam z aktualnym niebieskim, od pierwszych chwil było bardzo luźno i swojsko i miałam wrażenie, że znamy się jak łyse konie. Bez żadnej napiny. A wcześniej spotkałam się z kilkoma facetami i było raczej nieszczególnie, dość powiedzieć, że nie spotkałam się z nimi po raz drugi. Dla niebieskiego z kolei byłam
@Imnotokej: Ogólnie, czy z konkretną? Biorę pod uwagę to, że się można sparzyć i zbyt mocno nie nastawiać się na konkretną, bo to chyba głupie.

@robertson12: Brzmi rozsądnie- od problemów to są telefony zaufania albo przyjaciele.

@Kunegunda_GoRyl: Liczę się z tym, ale może to też można potraktować jako zdobywanie doświadczenia- kiedyś się na pewno uda :D

@PeterFile: Raz jeden się starałem, mimo że rozum mówił, iż to chyba
@PrinsFrans: w sumie to chyba nikt nie spytał na jakim levelu jesteś? Bo to w sumie też robi różnicę.
Ogólnie to bywało różnie. Raczej po prostu wniosek jednej ze stron, że to nie to, czego się szukało. Bez fochów i bez mówienia tego wprost, po prostu w czasie spotkania raczej czuło się wzajemne intencje. Raz po prostu typa zlałam po spotkaniu, tzn. nie odpisywałam na smsy i nie odbierałam telefonów, ale
@PrinsFrans: bardzo spoko level, człowiek już wtedy wie, czego szuka a czego nie, no i może liczyć na to samo ze strony płci przeciwnej. W sumie jak miałam ten lvl to dużo lepiej rozmawiało mi się z chłopakami na sympatii niż z gogusiami z tindera, poza tym mam wrażenie, że na sympatii właśnie poważniej traktuje się znajomosci. W każdym razie powodzenia Mireczku!
@Heheszkara: Nie zamykam się na nic- na pewno, z tego co widziałem, na Sympatii te profile są co do zasady bardziej kompletne i to trochę inaczej wygląda, niż sparowanie/niesparowanie po 20 sekundach namysłu. Nic nie zaszkodzi spróbować i tu i tu ;-)

Dzięki, również powodzenia!
@PrinsFrans Opowiedz o swoim hobby, o podróżach, nawet jesli tylko planowane. 90% różowych to kręci.
Unikaj polityki, imigrantow, wyborow, nie gadaj o komputerach (chyba ze ją to tez kreci).
Nie przykuwaj jej uwagi do własnych skabszych stron. Sama zauważy ze sie denerwujesz.

Pamiętaj ze mozesz trafic na nadętą laske, ktora zacznie kpic z ciebie (oby nie, ale wiesz... różnie to bywa). W takiej sytuacji miej honor zakonczyc spotkanie przed czasem. Po prostu
@PrinsFrans:

Tematy rozmow w trakcie początkowych faz znajomosci mozna podzielić na 3 kategorie: Dobre, Neutralne, Negatywne

1.Dobre (pokazuja Cię od dobrej strony, mają duzy ładunek emocjonalny, są ciekawe):

- podróże,
- pasje,
- plany,
- ambicje,
- przygoda,
- muzyka,
- taniec,
- gotowanie,
- marzenia,
- fantazje,
- fantazje seksualne,
- miejsce, w którym się znajdujecie,
- ludzie,
- o niej,
- imprezy, drinki, zabawa,
- moda, ubrania, stylizacja,
-