Wpis z mikrobloga

@Ranger: @bezbekpol: @zefj: Jasne. Wczoraj wypłynęły na światło dzienne nowe nagrania afery podsłuchowej, na których Morawiecki, jeszcze jako prezes banku mówi, że „dobrze że Kubica złamał rękę raz, dwa razy” - (chodzi o ronde di andora) bo inaczej jego bank, który był związany z santanderem - głównym sponsorem Ferrari musiał by płacić za sponsoring Roberta (chodzi o niezrealizowany transfer do Ferrari) No i tak się złożyło,
  • Odpowiedz
@AtoMan: Powiem tak,jak dla mnie czy to było ocieplenie wizerunku czy też nie,jest mocno subiektywne.Ty odebrałeś to jako ocieplanie wizerunku Morawieckiego,ja to odebrałem jako klasowy pocisk z sarkazmem w tle.
Nie mówię po czyjej stronie jest racja ale uważam,że nawet jeśli jest tak jak mówisz,że Robert tutaj ociepla wizerunek Morawieckiego to i tak uważam,że nie należą mu się komentarze od ''fanów'' w stylu, ''sprzedałeś się,jesteś żenujący,osiągnąłeś dno,obyś teraz złamał sobie
  • Odpowiedz
@FranklinBezBucikow: pewnie nie. Ale to trochę przypomina mi kondolencje Dudy po śmierci Kory, gdzie ludzie pojechali po nim, że ona go głośno krytykowała itp. Ale jakby ich nie złożył, to by było jeszcze gorzej.

A że ludzie z natury są dzbanami? Nie poradzisz.
  • Odpowiedz