Wpis z mikrobloga

@WujaAndzej: a no taaaak, to ten słynny doktor, który specjalizuje się w dziedzinie loszki to coorvy i napisał nawet pracę doktorancką pod tytułem Facet jest jak kot, z jednej dziury nie wyżyje

  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: w sumie racja. Kilka prostych warunków.
Jeśli jesteś głodny i jest jedzenie to jedz.
Jeśli jesteś napalony i jest kobieta to bzikaj.
Jeśli jesteś zmęczony to śpij.

No i nie musisz się nad niczym więcej zastanawiać.
  • Odpowiedz
@kefaise: no i dokladnie. Ale kobiety zawsze znajda jakas wymowke albo staraja sie doszukac drugiego dna.

Nie ma. Po prostu nie ma drugiego dna. Facet jest albo napalony, albo glodny. Ewentualnie klamie, ale.to juz inna historia ;)
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: ale zwierzę wyzywające innych od zwierząt to trochę bezwartościowe zdanie jak nie idzie za nim żadna chęć przemiany. Tak jakby menel wyzywał innych meneli bo oni już leżą pod stołem a jemu pół piwa do tego brakuje.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: nie wyzywam nikogo


tylko wyrażam swoją opinię xD żeś się poczuł chyba. Nie zgadzasz się z moim zdaniem, no łapię, spk, to może ja zmienię strony, można zdradzać jak laska nie daje ci dupy, wtedy to jest git
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: lel typie, a ja to nie wyrażam swojej opinii? Weź znajdź fragment gdzie się nie zgadzam z Twoim zdaniem, po prostu aplikuje je do Ciebie. Ale łatwiej zmienić strony niż się przyznać przed samym sobą że uważasz się za zwierzę, spk.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios:

latwiej zmienić strony niż się przyznać przed samym sobą


no a co ja tu zrobiłem według cb, myślisz że ja się wstydzę czegokolwiek? A figa, wyzywaj mnie od najgorszych i pewnie będziesz miał rację w każdym słowie.

no i co? co ty w końcu próbujesz osiągnąć w tej dyskusji bo się pogubiłem, wiesz, przećpany łep

mogę wydawać sądy o moralności tylko jak będę krystaliczny?
WujaAndzej - @Usmiech_Niebios: 
latwiej zmienić strony niż się przyznać przed samym s...

źródło: comment_VAbPSRGcqATaPgqUcWgZCbDYJSwSYBBI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz