Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wstawajzs: myślę, że to zbyt indywidualna kwestia żeby ja tak generalizować. Ja tam planuję mieć dzieci.
A poza tym panować trzeba, w przeciwnym razie wszyscy by się na wzajem zdradzali czy nawet gwałcili tylko dlatego że kogoś zaswędziało
Nie znam kontekstu, ale jak na moje to w miare prawdziwa regula, gorzej jest tylko jak facet ma loszke i ona sie bzika moze raz na miesiac. To juz lepiej chyba nie bzikac, bo raz na miesiac od w ogole niczym sie nie rozni.
@zexan: @kwasnydeszcz: Przeciez dobrze wytlumaczyl. Oczekuje się od mężczyzny, ze będzie spelnial szereg potrzeb kobiety. Nawet mowi się o czyms takim jak przemoc finansowa, gdy mezczyzna nie dostarcza kobiecie tyle pieniędzy ile ona by sobie zyczyla i jest to powod do rozstania – nikt nie ma pretensji do kobiety.

Dlaczego nie działa to w druga strone? Jedna z ważniejszych potrzeb mężczyzny to potrzeby seksualne. Oczywiscie nic nie jest usprawiedliwieniem dla
Dlaczego nie działa to w druga strone? Jedna z ważniejszych potrzeb mężczyzny to potrzeby seksualne. Oczywiscie nic nie jest usprawiedliwieniem dla zdrady.


@r4do5: ale z seksu w zdrowym związku powinny radość czerpać obie strony. To nie jest tak, że kobieta "daje". Oboje partnerzy tutaj powinni dawać i czerpać.

Oczekuje się od mężczyzny, ze będzie spelnial szereg potrzeb kobiety

Możesz rozwinac?
I kto oczekuje konkretnie? Bo to "się'jest mocno ogólne..

Ani to
@agaja:

z seksu w zdrowym związku powinny radość czerpać obie strony. To nie jest tak, że kobieta "daje". Oboje partnerzy tutaj powinni dawać i czerpać.

@agaja: Oczywiście, zgadzam się. Jednak jeśli kobieta w dłuższej perspektywie czasowej nie zamierza uprawiać seksu ze swoim mężem/partnerem (tygodni, miesięcy czy lat) i nie poinformuje o tym ale go zwodzi to nie jest uczciwe wg mnie.
@r4do5: no to powinno działać w obie strony.
Faceci tez czasem miewaja okresy, że maja mniej ochoty, stresy, praca itd. Sos strona wtedy powinna wykazać się wsparciem i zrozumieniem.

Swoją drogą średnio to sobie wyobrażam przy instrumentalnym traktowaniu seksu (które jest patologia) :D
mezu, informuje Cie, ze przez najbliższe pol roku nie uprawiany seksu ? :D
wychowanie dziecka na porzadnego, wartościowego człowieka to ogromne wyzwanie. Tobie się wydaje, że dzieci się hoduje. Jednak niektórzy wychowują. I to jest ogromna radość i satysfakcja.


@agaja: Niby tak, ale nie do końca. Wychowanie dziecka to jest eksperyment na żywym organiźmie. Jak w każdym eksperymencie, wynik docelowy jest nieznany. To że, ludzie lubią sobie przypisywać pewne sukcesy, to inna sprawa.
@iEarth: Jezu, za każdym razem jak widzę twoje wpisy to mam ochotę cię dać na czarną, bo nie dyskutujesz fair. Jedyne co mnie powstrzymuje to, że nie jesteś całkiem głupia i nie trollujesz, bo coraz mniej takich ludzi na wykopie.
@iEarth: Nie chce mi się już jeszcze raz czytać swoich wpisów, jak ci tak zależy sama sobie przeczytaj i przyporządkuj do listy, którą ci wysłałem.
@iEarth: Co będę z tego miał, że zmarnuje 5 minut swojego życia w inny sposób niż bym sobie tego życzył, czytając jeszcze raz twoje wpisy i szukając? Jeśli tobie zależy, żeby przestać dyskutować nie fair to będziesz w stanie sama to odszukać, bo to co podlinkowałem jest całkowicie jasne. Mi nie zależy, bo szanse, że ktoś (ty) coś zmieni są znikome a poza tym mi na tym niezależy.