Wpis z mikrobloga

ta akcja to chyba najlepsze opisanie naszej repry - Lewy robi wszystko co może, potem turbodzban bez żadnego pomysłu po czym cała kariera reprezentacyjna Milika w skrócie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ten gif idealnie pokazuje, że Brzęczek popełnia te same błędy co Nawałka... Po co ten Milik jest w ogóle wpuszczany na boisko, skoro Piątek gra lepiej?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Minieri: Grosickiego jeszcze jestem w stanie zrozumieć, miał już na plecach obrońcę, nie chciał ryzykować i tracić sekund na przyjęcie piłki. No ale to co odwalił Milik, to już szkoda słów (°°
  • Odpowiedz
@Minieri: minieri kuźwa dodałem taki wyjątek do uBlocka który ktoś wkleił przy znalezisku z Gibraltarem

"wykrzyknik" streamable.com##.stm-ad-player i kuźwa podziałało na chwilę tylko na tamto znalezisko (już nie działa, dalej musze w nowej karcie) a tamta zakładka "moje reguły" jakaś #!$%@?, jakiś algorytm skrypt czy ki #!$%@? tam trzeba napisać, nie wiem w sumie jak patrząc nawet na tę instrukcję
da rade rozwiązać ten problem bez ściągania jakichś n-tych z rzędu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: ja wiem, jeden to turbodebil co wali w środek prosto w ręce bramkarza ("chciałem uderzyć wewnetrznom czensciom stopy ale uderzyłem pientom") xD a drugi jest fenomenem z serie A który wali bomby z lewej nogi, a w reprezentacji jedyne co potrafi to się potknąć, najwyżej w słupek #!$%@?ć.
  • Odpowiedz