Wpis z mikrobloga

#koty #schroniskodlazwierzat #zwierzeta #poznan
To jest Rysiu. 5 miesięczny kot. Ta klatka to jego dom. Dom w schronisku dla zwierząt. Rysiu jednak już nie jest w schronisku. Ma nowy dom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dużo kotów i psów również czeka na nowe domy. Jeżeli ktoś posiada chęć posiadania nowego pupila niech weźmie pod uwagę odwiedzenie schroniska.
Rysiu pochodzi z Schroniska dla zwierząt w Poznaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ytany - #koty #schroniskodlazwierzat #zwierzeta #poznan 
To jest Rysiu. 5 miesięczny...

źródło: comment_ub3tK1cRmdMPQbdGsf2B8sswUIS5JPcd.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@ytany: Posiadam chęć posiadania klatki Rysia, która niegdyś była Jego domem, ale już nim nie jest. Ryś bowiem posiada nowy dom, więc jego dom, który już nim nie jest zapewne nie jest mu potrzebny. Alepejue o przekazanie mi domu Rysia, który już nim nie jest jeżeli nie jest też nowym domem dla innego pupila.
  • Odpowiedz
@Hrymp: Podejrzewam, że ów domek po Rysiu stał się dość szybko domem innego jego pobratymca. Popyt na nieruchomości w dzisiejszych czasach spory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zastanawiam się po co trzymać koty w schronisku, skoro z natury potrafią polować i z głodu nie umrą... Ok, jeśli został znaleziony ranny, to dobrze bylo go wyleczyć, ale po co później zostawiać w klatce?
  • Odpowiedz
@Zyggy: Bo koty w naturalnym środowisku to szkodniki, zagrażają np. populacji wielu ptaków.


@Optional: co z tego. Natura niech żyje swoim zyciem. Po***e jest to, ze wszystko chcemy kontrolować. To prowadzi do tego, ze później ludzie tez ograniczają innych ludzi dla „ich dobra”...
  • Odpowiedz
@Zyggy >kot domowy


niech natura zyje swoim życiem
XD

@mojwa: kot domowy to jak rozumiem jest rasa kota? Xd wszechświat go stworzył i ustalił: „ten kot będzie kotem domowym” ;d
  • Odpowiedz
  • 0
@Zyggy nie, ludzie to udomowili, rozpowszechnili na świecie, nie dopuszczają do tego by działała selekcja naturalna. To nasz problem, sami zrobiliśmy syf to nie możemy teraz na naturę zwalac.
  • Odpowiedz
@Zyggy nie, ludzie to udomowili, rozpowszechnili na świecie, nie dopuszczają do tego by działała selekcja naturalna. To nasz problem, sami zrobiliśmy syf to nie możemy teraz na naturę zwalac.


@mojwa: niejednokrotnie kot, który jest „udomowiony” wypuszczony na zewnątrz po chwili przynosi złapana mysz, mimo ze nikt go tego nie uczyl. Taki to zwierze ma instynkt
  • Odpowiedz